Nela Pocisková a Filip Tůma

Nela Pocisková a Filip Tůma tvoria harmonický pár už niekoľko rokov. Aj napriek tomu, že ich 2 detičky už dávno nie sú bábätká, zaľúbenci, medzi ktorými je 13-ročný vekový rozdiel, sa k oltáru ešte nedostali. Okolnosti im dátum neustále posúvali. No v rozhovore pre Život, Filip prezradil, že svadobné zvony budú znieť už čoskoro! 

Obaja sa živia spevom a herectvom, a keďže sú v našich končinách mimoriadne obľúbení, ich rozvrhy sú často preplnené. Aj napriek tomu sa stíhajú venovať dvom deťom, 6-ročnému synovi Hektorovi a 4-ročnej dcére Lianke. Ich rodina sa nedávno rozrástla aj o nového člena, fenku, ktorá dostala meno Luna.

Nela Pocisková
zdroj: Instagram/pociskova.nela

Nela Pocisková a Filip Tůma sa zoberú

Dvojica nikdy netajila to, že svadba je v pláne. Dokonca ju údajne chceli riešiť v čase, keď prepukla pandémia. Tá im plány prekazila, a tak sa obrad odložil na neurčito. „Áno, svadba bude! V podstate nás zabrzdil kovid. Dúfam, že táto vlna, ktorá teraz začína šarapatiť, už do takej veľkej miery neprepukne,“ prezradil pre Život Filip.

Konkrétny termín ešte nemáme, ale svadba je pre nás určite téma, ktorú chceme vyriešiť. Samozrejme, nie preto, že by to chcela verejnosť,“ dodal k otázke ohľadom svadby. Zdá sa, že svadby sa nebojí a svoju polovičku si naozaj chce vziať za manželku.

Nela Pocisková
zdroj: Instagram/pociskova.nela

Zdroj: zivot.pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News