Novinky na Netflixe
Instagram/theschoolforgoodandevil/milakunisv

Zdá sa, že jesenné počasie je naozaj vrtkavé a tak možno, či sa ti to páči alebo nie, budeš musieť ostať sedieť doma. Upršané a sychravé dni si však môžeš skrátiť sledovaním dobrých filmov. Ideálne takých, ktoré si nevidela už stokrát, však? Preto ti prinášame zaujímavé tipy na novinky na Netflixe, ktoré by ťa mohli zaujať.

Vybrali sme 5 tipov z rôznych žánrov a tém, ktoré by sa ti mohli páčiť a zoradené sú podľa toho, kedy si tieto novinky na Netflixe budeš môcť pozrieť.

Mr. Harrigan’s Phone

Už 5. októbra si budeš môcť pozrieť film nakrútený podľa predlohy od Stephena Kinga. Takže, iba ak máš rada trilery či dokonca horory. V tomto ťa čaká príbeh mladého chlapca, ktorý sa spriatelí so starším pánom Harriganom. Daruje mu mobilný telefón a po jeho smrti zistí, že vďaka nemu vie komunikovať s … nechaj sa prekvapiť.

Luckiest Girl Alive

7. októbra sa môžeš tešiť na niečo, pri čom sa síce báť nebudeš, ale napätie nebude vynechané. Na obrazovku sa vráti Mila Kunis vo filme o žene, ktorá má na pohľad všetko. Žije v New Yorku, má skvelú kariéru a chystá svadbu svojich snov. Až na to, že sa zrazu začne vynárať jej temná stredoškolská minulosť.

The Curse Of Bridge Hollow

14. októbra bude mať premiéru film, ktorý si pokojne môžeš nechať na dni, kedy budeš naplno nasávať Halloweensku atmosféru. Pri ňom sa však skôr zasmeješ. Mladá dievčina bude zachraňovať mesto pred duchom s niekým, kto Halloween neznáša – so svojím otcom.

The School For Good And Evil

Mnoho divákov sa nevie dočkať novinky na Netflixe, ktorá sa radí medzi fantasy. 19. októbra bude mať premiéru film pre milovníkov mágie. Dvojica kamarátok sa ocitne v rozprávkovom svete na školách dobra a zla. Ako inak, budú musieť proti sebe bojovať.

All Quiet on the Western Front

Ak ťa zaujímajú vojnové snímky, potom nájdeš 28. októbra na streamovacej službe klasiku v novom šate. Na západe nič nové ti priblíži život nemeckého vojaka počas 1. svetovej vojny.

Ktoré novinky na Netflixe ťa zaujali najviac?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife