instagram/simonahegerova

Speváčka Sima patrí k úplnej topke na našej hudobnej scéne. Jej hudbu milujú tisíce fanúšikov a každý nový song mieri okamžite do trendov. Je úplne normálne, že spevácky idol mnohých inšpiruje i v iných oblastiach. Pre ženy je Sima aj tou, ktorá ich ovplyvňuje aj v obliekaní či líčení.

24-ročná Trnavčanka má na konte 4 albumy a na YouTube milióny prehratí. Najmä pre mladé dievčatá sa stala vzorom, aký na našej scéne už dlho nebol. Svoj vplyv si uvedomuje aj no sociálnej sieti, kde ju sleduje viac ako 382-tisíc followerov. Tí ju vďaka tomu môžu spoznať presne takú, aká je.

Aj keď sa rada výrazne oblieka a vo svojich videoklipoch vystupuje perfektne nalíčená, dokonca aj s vždy inými vlasmi, v bežnom živote jej make-up nechýba.

Neviem ako vy, ale ja chodím celý tento rok bez mejkapu. Celkom už rozumiem ženám, ktoré sa nelíčia vôbec, baby, byť tak rýchlo nachystaná a niekam ísť, som spoznala až za posledný rok a musím povedať, že tiež to má svoje čaro,“ priznala v jej poslednom príspevku, ku ktorému pridala selfie. Treba uznať, že mladá speváčka je prirodzene veľmi pekná.

Na príbehoch pritom bežne vystupuje úplne naturálne. Najnovšie ukázala, ako vyzerá, keď si dá filter a ako bez neho.

Sima s filtrom a bez filtra na Instagrame

Sima takto ukazuje mladým ženám, že nie všetko, čo je na Instagrame, je aj skutočnosťou. Silné odkazy o sebaláske a ženskej podpore však cítiť aj z jej hudobnej tvorby. Vo viacerých pesničkách dáva podporu ženám v ťažkých chvíľach, či už sú po rozchode alebo v situáciách, pri ktorých by mali mať hlavu vždy hore. Ženská sila je to, čo je v každej z nás a ona chce, aby sme si to pamätali.

Tému krásy a sebalásky vložila do skladby Dýchaj, ktorá nesie krásne posolstvo pre všetky ženy.

O dokonalej nedokonalosti spieva Sima aj v svojej skladbe Dýchaj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News