Pravidla vo vzťahu

Nový rok prináša aj nové pravidlá vo vzťahu. Možno už nejaké máte alebo si myslíte, že žiadne nepotrebujete, pretože váš vzťah je dobrý aj bez toho. Avšak vďaka týmto 3 jednoduchým pravidlám môže byť ešte lepší a vaša láska bude len silnejšia. 

Nehrajte sa na obete

Čo to znamená? Uvedomte si, že ste dvaja dospelí ľudia, ktorí vedia vyriešiť akýkoľvek konflikt bez pomocí iných ľudí. Áno, všetci sa občas cítime ako deti, tak sa správame a chceme, aby sa tak k nám správali aj ostatní.

Aby nás ľutovali, dávali nám všetko, čo len chceme, aby sme boli stredobodom pozornosti a aby sme nemuseli nič riešiť, pretože máme rodičov, ktorí sa o všetko postarajú. Je to úplne v poriadku a milé, pokiaľ toto detské správanie neťaháte do všetkých aspektov vášho života a vzťahu, ale správate sa tak len občas. Každý z nás má na to právo.

Veľa konfliktov vzniká práve na základe toho, že jeden z partnerov počas hádky alebo všeobecne spadá do role obete alebo sa správa ako malé dieťa. Dávajte si na to pozor a vážne veci riešte ako dospelí ľudia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating