Láska

Pán dokonalý, princ na bielom koni alebo láska tvojho života – nazvi si svojho celoživotného partnera ako chceš. Po tomto magickom človeku túži v živote každá jedna z nás, avšak nie každej sa ho podarí nájsť. Pozri sa na najčastejšie body, prečo sa ti to nedarí.

Ak si single, je dosť možné, že si v hlave opakuješ vety typu: „Čo robím zle?“, „To naozaj som až taká škaredá?“ alebo „Mám až príliš veľké nároky?“. Ak hľadáš odpovede na tieto otázky, si na tom správnom mieste. V prvom rade si však uvedom, že nič nerobíš zle, si najkrajšia verzia samej seba a to, že máš vyhradený typ muža, nie je nič zlé. Ale pre istotu sa uisti, či neopakuješ jednu z týchto chýb.

Strach nemá pri hľadaní lásky, čo robiť

Láska je tak nádherná vec, ktorá by sa mala naozaj zaobísť bez pocitu strachu. Nemôžeš sa báť zlomeného srdca hneď na začiatku vzťahu ani príliš veľa rozmýšľať nad vecami, čo keby … Budovanie vzťahu si zaslúži iba motýliku v brušku a nádherný úsmev na tvári počas celého dňa. Aj keď sa to nakoniec nepodarí, nezúfaj a hlavne kvôli strachu neuzavri svoje srdce.

Zadné vrátka nechaj otvorené

Možno to poznáš aj ty sama, keď stretneš dokonalého muža či už na zoznamke, párty alebo v škole. Presne vtedy si vo svojej hlave povieš: „Dosť!“ a zatvoríš svoje srdce aj pomyselné vrátka pre ďalších nápadníkov. Maj však na mysli, že upriamiť sa len na jedného muža, s ktorým ani nevieš, ako to skončí, nie je dobré. Takto sa môžeš totižto veľmi rýchlo sklamať alebo prísť o možnosť spoznať toho pravého.

Samozrejme nie je nič zlé na tom, ak si píšeš alebo sa stretávaš iba s jedným a nevyhľadávaš pozornosť iných. Avšak ak ti do života zrazu vstúpi niekto nový, dovoľ mu spoznať ťa. Naozaj nie je nič zlé na tom mať pri hľadaní lásky v zozname aj dvoch či troch nápadníkov. Necíť sa previnilo a dôveruj osudu, ktorý ti prináša nové objekty.

rande
zdroj: Stock.adobe/ serhiibobyk

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating