Láska

Na dobré sa dlho čaká

Možno sa smeješ, len čo započuješ túto vetu, ale naozaj je to tak. Ak si už dlhšiu dobu single, deje sa to pre niečo. Je dosť možné, že ešte nemáš vyliečené srdce alebo len proste nie si pripravená na ďalší vzťah. Ak si však sama, je veľmi dôležité prestať sa porovnávať.

Niečo tak krásne ako je láska totižto nemôžeš nikomu závidieť. Preto sa nepozeraj na kamošku, ktorá sa zamilovala už pred piatimi rokmi ani na mladšiu sestru, ktorá má pána dokonalého pri sebe už dávno. Pre každú z nás je totižto vyhradený iný čas na nájdenie lásky a práve preto si na toho správneho muža počkaj radšej dlhšie.

láska
zdroj: Stock.adobe/ Flamingo Images

Svoju lásku chceš v živote za každú cenu

Nájsť dokonalého muža sa ti možno nedarí ani preto, že to proste chceš až príliš. Na lásku nemôžeš naozaj nikdy tlačiť a vrhať sa aj do jednosmerných zoznámení. Dôležité je si uvedomiť, že ona príde do našich životov práve vtedy, keď ju najmenej čakáme. Práve preto spomaľ aj ty a nehľadaj na každom rohu otca svojich detí. Radšej si užívaj single život s kamoškami či rodinou a uvidíš, že láska príde aj sama.

Prestala si veriť na lásku

Posledným bodom prečo sa ti možno nedarí nájsť lásku, je to, že si na ňu prestala veriť. Mohlo sa to stať po viacerých nevydarených vzťahoch či iba pokusoch o nich. Avšak ver či nie, ale pre každú z nás je tu pripravený princ na bielom koni, ktorý nám zmení život. Preto nemôžeš nikdy prestať veriť v lepšie zajtrajšky. Viera je totižto to, čo nás drží nad vodou a jej strata nás môže naozaj položiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Láska je naozaj nádherná a v živote túži byť milovaná každá žena. Avšak ak aktuálne nemáš šťastie na rameno po svojom boku, netráp sa tým. Nahoď radšej krásny úsmev, začni sa obliekať trendy, uprav si vlasy a uvidíš, že ten, ktorý má, si ťa proste nájde.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating