Nikde nie je napísané, že on je ten pravý.

Väčšinou tento fakt pochopíš až omnoho neskôr. Keď nastanú zle časy v tvojom živote, bude to on, kto bude sedieť vedľa teba a držať ťa za ruku, venuje ti kopu motivačných úvah, či pozitívnych myšlienok len preto, aby ti čo i len o trochu vylepšil náladu.

Sám bude vedieť kedy je najlepšie ostať ticho, mlčky byť pri tebe a objímať ťa. Nevzdá to s tebou ani keď ho budeš od seba odsúvať, lebo bude si vedomý toho, že práve vtedy ho potrebuješ najviac. A bude to on, kto sa postaví hoc aj proti celému svetu, iba preto aby dokázal tebe, aj všetkým, že ty si tá jediná a žiadna iná tvoje miesto v jeho živote nemôže nahradiť.

zdroj: weheartit.com

V noci bude ležať vedľa teba a hodiny strávi s tým, že sa bude na teba pozerať  a ďakovať Bohu za to, že ťa má a že ťa našiel. Nemusí každému svojmu známemu hovoriť o tebe, vychvaľovať ťa a robiť z teba bohyňu, pre jeho ňou budeš vždy, hoci okolie na to môže mať iný názor, nikdy naozaj nikdy, sa nad týmito hlúpymi poznámkami, pozastavovať nebude. Bude si ťa brániť a chrániť až do posledného momentu. Môžeš byť strapatá, unavená, chorá  či nenamaľovaná pre neho budeš vždy tým najlepším čo v živote získal.

Nebude sa ťa snažiť na silu meniť.

Bude chcieť iba aby si bola šťastná, bude s tebou viesť inteligentné rozhovory, bude sa snažiť vyriešiť každý problém ktorý sa ti postaví do cesty. Ráno ťa bude budiť s úsmevom na tvári a bozkom na čelo, lebo bude vedieť že práve takto to máš najradšej. Keď budeš nervózna a hysterická, iba nad tým mávne rukou, lebo vie, že o pár minút budeš opäť okej a všetko bude tak ako má.

zdroj: weheartit.com

Každý jeden deň si na teba nájde čas, hoci len na pár sekúnd, bude mu stačiť aspoň počuť tvoj hlas. Z jeho miest sa stanú vaše a všetky tvoje tajomstvá budú u neho v bezpečí. Tento človek, nebude mať potrebu rozobrať teba, alebo vás s niekym iným, lebo si to, čo spolu máte bude vážiť natoľko, že nedovolí aby iní videli to skutočné medzi Vami. Bude pri tebe stať nech sa stane čokoľvek.

Ak ti raz sľúbil večnosť, dá ti ju, pokiaľ ťa naozaj miluje. Pokiaľ odíde, hneď ako prídu problémy, neplač drahá, to za tvoje slzy nestojí. A ak máš niekoho, výnimočného, niekoho ako ON, za nič na svete sa ho nevzdaj. Lebo si našla jackpot v ľudskej podobe. Tak ho miluj rovnako, ako on miluje teba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.