pravá láska

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Naozaj sa nehovorí len tak, že pravá láska sa v našom živote objaví len raz. Nie každej žene sa podarí ju nájsť. Určite by si však nemala dovoliť práve strachu, aby ti prekazil zažiť niečo nádherné.

Stretnúť dokonalého muža je niečo prenádherne a nie nadarmo sa hovorí, že sa to deje len raz v živote. Ak chceš však princa na bielom koni stretnúť aj ty, musíš sa zbaviť strachu a niekedy vyjsť aj zo svojej komfortnej zóny.

Ak ťa láka pravá láska, stav na týchto 5 vecí:

Odmietnutie nie je dôvod na strach

Treba si uvedomiť, že odmietnutie naozaj nestojí za to, aby si prestala hľadať lásku na celý život. Je pravda, že pre mnohé ženy je veľmi ťažké nájsť odvahu a prísť za mužom, ktorý ich tak neskutočne priťahuje. V tento moment by si však strach z odmietnutia mala naozaj zahodiť za hlavu a proste to vyskúšať.

Čo najhoršie sa môže stať? V podstate, nič. Jedine to, že ťa tvoj milý odmietne. Takisto však môže preskočiť iskra a vzniknúť krásny vzťah. Toto však nikdy nezistíš, keď sa budeš neustále iba báť.

žena stacah
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Pravá láska si vyžaduje aj tvoj prvý krok

S prvým bodom úzsko súvisí aj ten druhý. Keď prekonáš strach z odmietnutia, musíš spraviť aj prvý krok. Toto je veľmi ťažké najmä pre tie, ktoré sú stará škola a čakajú na prvý krok vždy od chlapa. Ak však neustále iba čakáš, pomedzi prsty ti preteká toľko krásnych vecí, ktoré môžeš zažiť.

Preto skús prekonať všetok strach a nedovoľ mu zničiť ťa. Ak nedokážeš ihneď prísť za ním, skús mu venovať aspoň tvoj krásny úsmev. Takisto ho môžeš vypátrať aj na sociálnych sieťach a napísať mu. Ver či nie, ale cez písmenka to ide naozaj ľahšie a práve preto to s určitosťou dokážeš zvládnuť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating