instagram.com/cimovazuzana

V televízii Markíza sa dejú veľké zmeny. V milovanej rannej relácii sa objavila dnes nová dvojica. Sympatický moderátor a nádherná brunetka mali svoj prvý spoločný vysielací deň. Na koho sa ale táto kráska podobá? 

Vzhľadom na to, že sme sa rozlúčili s obľúbenou dvojicou Telerána – Adrianou a Darom, novým moderátorom Telerána je Matúš Krnčok, ktorý predovšetkým pôsobil ako moderátor na Exprese a takisto vytváral zaujímavé rozhovory v relácii #tbt s Matúšom Krnčokom na stránke TV Markíza. Po jeho boku sa objavila mladá Zuzana Čimová, ktorá pracovala ako moderátorka v rádiu Europa 2.  

Dvojica, známa hlavne po hlase – z rozhlasového éteru, dnes mala svoju premiéru, ktorú podľa diváckych ohlasov a aj samotnej Markízy zvládli na jednotku. Sledovatelia Telerána okamžite vyjadrili svoje pocity v komentároch, z ktorých je zjavné, že si moderátorov obľúbili.

Ako sama Zuzana napísala na svoj Instagram: “S obrovskou vďakou, pokorou a radosťou vítam novú kapitolu. Splnil sa mi jeden z mojich najväčších snov a ťažko sa mi hľadajú slová na presné popísanie silných emócií v mojom vnútri.”

Okrem toho sa však nová moderátorka objavila aj na Instagrame Markízy v súvislosti, s neuveriteľnou podobou so českou speváčkou Monikou Bagárovou. V komentároch sa niekoľkokrát objavilo aj prirovnanie k našej najznámejšej mladej fitnesske a aktuálne aj mamine, Timei Trajteľovej. O tom, že sú všetky tri nádherné ženy polemizovať nemusíme.

Vidíš tam tú podobu aj ty?

Zdroj: instagram.com/cimovazuzana, instagram.com/telerano, instagram.com/tvmarkizaofficial, instagram.com/timeatrajtelova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News