dostať sa pod kožu

Otázok na budovanie dôvery vo vzťahu nájdeš mnoho. Zdá sa, že dôvera je niečo, čo sa v tejto dobe buduje ťažko, preto sa jej venuje toľko pozornosti. Vieš však, čo ešte vo vzťahu chýba? Chémia. Prepojenie. Vášeň. Dnešné vzťahy sú skôr len o spolužití a milovaní, ako o skutočnej chémii a prepojení. Tieto otázky sa môžeš muža opýtať vtedy, keď sa mu chceš dostať do hlavy.

Vďaka nim bude nad tebou rozmýšľať aj dlho po tom, čo vaše rande skončí. Dostaneš sa mu nielen pod kožu, ale aj do mysle. A to je viac, než do postele. Nemyslíš? Týkajú sa hlavne intímnej oblasti, no stačí pár zmien a budú sa hodiť aj do každodenného života.

Ak by si nemal žiadne zábrany, čo by si so mnou robil?

Vďaka tejto otázke zistíš, aká veľká je jeho fantázia a čo všetko dokáže. Donútiš ho zamyslieť sa nad tým, čo by s tebou mohol robiť, ak by si sa mu hneď oddala, ale to, samozrejme, nenastane. Preto o tom môže rozmýšľať aj po skončení rande.

Čítala som o tantrickom milovaní. Čo si o tom myslíš ty?

Táto otázka ti pomôže uvoľniť sa a jednoduchšie sa mu dostať do hlavy. Ak je atmosféra na rande príliš napätá, skús ju trochu odľahčiť. Zároveň zaujmeš muža a po rande bude myslieť na to, aká asi môžeš byť, keď sa zaujímaš o tieto veci. Rozhodne urobíš dojem.

Aké je tvoje obľúbené miesto a hudba na milovanie?

Ďalšia pikantná otázka, ktorá nezostane bez povšimnutia. Touto otázkou u neho vyvoláš vášne a zároveň si zistíš, čo môžeš od neho očakávať. V budúcnosti tak budeš vedieť, či si s ním milovanie budeš užívať alebo sa budeš nudiť.

Žena v objatí muža
zdroj: Pexels/Ron Lach

Na akom mieste by si chcel byť so ženou zatvorený?

Netradičná otázka, ale taktiež vás podnieti k tomu, aby ste sa hlbšie zaoberali svojimi životmi. Na základe nej zistíš, čo chlap od života očakáva, ale napríklad aj to, aké je jeho vysnívané miesto, kde by chcel zostať.

Čo spôsobí to, že sa v posteli (alebo v živote) cítiš bezpečne?

Posledná otázka je psychologická. Každý dobre vie, čo je to bezpečie, ale pre každého predstavuje niečo iné. Keď ti na ňu odpovie, budeš vedieť, čo by si mala v budúcnosti robiť pre to, aby sa cítil bezpečne vo vzťahu. Vďaka tomu ti (pri prípadnom vzťahu) neodíde.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating