instagram/annacaitlinphotography

Zamilovanosť je krásna vec, ale každý dáva najavo úplne iné pocity a emócie. Niekto žiarli, iný nie. Mnohí si nosia drahé darčeky, iní si kupujú spoločné jedlo. Aké sú klasické znaky toho, že je muž naozaj zamilovaný? Poď sa na to so mnou pozrieť.

1. Pamätá si

Nie darmo sa vraví, že muži sú ako deti. Zaujímajú sa len o to, čo ich baví a čo ich tiež nadchne. Takže ich mozog funguje podľa záujmu. Ak ho naozaj zaujímaš, počúva ťa, takže si zapamätá aj tie najdrobnejšie maličkosti, ktoré si vyslovila.

Pýta sa, počúva a opäť sa pýta.  Keď ti nabudúce kúpi tvoje obľúbené jedlo alebo ti dá návrh pozrieť si tvoj obľúbený film, vieš, že ťa ozaj ľúbi.

2. Dokáže ti vyjadriť svoje pocity a emócie

Spoločnosť má v hlave jedno pravidlo: Muži NIKDY neplačú. Blbosť. Keď je smutný, tak plače. Plač je predsa ľudský – každý to robí. Keď je šťastný, tak sa smeje. Nemá problém sa s tebou porozprávať o jeho minulosti alebo, pre neho, citlivých témach, pretože ti naplno dôveruje.

3. Prispôsobuje sa

Je pravda, že to po mužoch občas žiadame, ale predsa len to robia i samí od seba. Keď si hladná, hneď sa ťa spýta, čo by si chcela jesť a vôbec nehľadí na seba. Ide mu o to, aby si bola v prvom rade TY spokojná a on sa veľakrát rád prispôsobí. No nemysli len na seba a prispôsob sa niekedy aj ty jemu, ukáž mu trochu záujmu.

4. Rozmýšľa nad spoločnou budúcnosťou

Nerozpráva o vás dvoch ako „ty a ja“ ale „my“. Plánuje s tebou spoločnú budúcnosť – vraví ti, čo všetko by s tebou chcel v budúcnosti podniknúť. Ak hovorí o niečom, čo sa má ešte len stať, vždy s tebou počíta, si jeho súčasťou. A keby niekam šiel, väčšinou žiada, aby si šla s ním – chce ťa ukazovať po jeho boku.

5. Háda sa

Je to absurdita, ale pravda. Muži sa hádajú len vtedy, ak im záleží na tebe a vašom vzťahu. Vždy bojujú až do poslednej chvíle, i keď to tak veľakrát nevyzerá. Nakričia na teba všetko možné, ale u nich je aj hádka prejavom lásky. Keď sa prestanú hádať, začnú im byť veci jedno. Hádkami muži prejavujú záujem pracovať na vzťahu a taktiež riešiť veci kompromismi.

Tak čo si zistila? Je ten tvoj do teba zamilovaný? 🙂

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating