Je mamou! Najznámejšia slovenská bikini fitnesska, Timea Trajteľová, sa dočkala vytúženého bábätka. 24-ročná kráska, ktorá sa okrem fitnessu venuje aj podnikaniu, priviedla na svet synčeka. 

Dokonalé telo, ktorému venovala roky driny, a kvôli ktorému ju spoznal svet, sa v posledných mesiacoch výrazne zmenilo. No z toho najkrajšieho dôvodu. Timea, ktorá sa v roku 2019 vydala za dlhoročného partnera Petra, je teraz šťastnou mamičkou.

Na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 260-tisíc followerov, sa pochválila prvou fotkou, ktorou oznámila príchod syna na svet. Už predtým netajila, že zamilovaný pár čaká synčeka. Na odhalenie pohlavia zorganizovali nádhernú baby shower party.

Už dávnejšie Timea vyzvala fanúšikov, aby jej do komentára poradili meno pre chlapčeka. „Aké meno ti len dáme maličký? Premýšľame nad tým stále, ale sme tak trochu stratení… Aké chlapčenské meno, prípadne mená sa páčia vám? Budem veľmi rada, ak nám ich do komentárov napíšete. Možno nám to konečne pomôže rozhodnúť sa,“ napísala pod fotku.

Šťastní noví rodičia v tom už majú jasno. „Matthew. Dnes, 18.7.2021 sme dostali ten najkrajší dar, aký sme si mohli od života želať,“ napísala mladá fitnesska pod prvú spoločnú rodinnú fotku po pôrode. No nie je to prekrásna rodinka? Foto si môžeš pozrieť TU

Gratulujeme rodičom!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.