Láska sa dá vyjadriť mnohými spôsobmi a to si uvedomuje aj Matthew Koma, manžel známej herečky Hilary Duff. Našiel originálny spôsob, ako si zvečniť meno jeho milovanej polovičky – vytetovať si ho na zadok. Viac o tom informoval portál Cosmopolitan.

Hilary a Matthew spoločne vychovávajú dve deti. Syna Luca z jej predchádzajúceho manželstva a dcéru Banks, ktorá je biologickou dcérou jej aktuálneho partnera.

Párik má k sebe evidentne blízko a Matthew sa to nebojí vyjadriť. Bol ochotný vydržať pár minút bolesti, aby na jeho pozadí vynikalo Hilaryne meno. Aj teba by takéto niečo potešilo?

Hilary sa nezdržala reakcie a komentovala svojmu manželovi fotku. „Najlepšia najchudšia riťka v okolí.“ 

Matthew Koma je spevák skupiny The Winnetka Bowling League. Talentovaný umelec si dokáže vystreliť sám zo seba, a preto pridal k postu zaujímavý popis: „Veľa šťastia s vyhraním hádky so svojou manželkou, keď máš jej meno vytetované na ritnej polke.“

Hilary Duff a Matthew Koma tvoria manželský pár od roku 2019. Pred ním bola už raz vydatá a to za bývalého hokejistu – Mika Comrieho. Z tohto manželstva má syna Luca. Po pracovnej stránke ju môžeme poznať z filmov: Popoluškin príbeh, Pán Božský, Príbeh o hľadaní lásky a mnoho iných.

Zdroj: Cosmopolitan

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.