Leto je konečne tu a s ním prichádza nielen viac radosti z krásnych, teplých a slnečných dní. Mnohé z nás totiž čaká tá výnimočná udalosť, ktorou je svadba. Niektoré budú jej hlavnou postavou, iné zas družičky alebo, so svojimi partnermi, svadobní hostia. V prípade, že sa na nejakú chystáš, určite ti hlavou beží myšlienka, aké šaty si obliecť. 

Nech je tomu už akokoľvek, každá z nás chce na tejto nádhernej príležitosti vyzerať dokonalo. Dnes sa však nezameriame na nevesty, ani na jej družičky. Tie už majú dávno vybratý a dokonalo premyslený svoj look. Častejšie sa však stáva, že práve my, ktoré nie sme nevestami a ani družičkami, nemáme svoj outfit nachystaný ani pár dní pred svadbou.

Nie si v tom sama. Je nás takých viac. Nájdu sa medzi nami samozrejme aj také, ktoré nad ním uvažujú pred takouto udalosťou omnoho skôr. Či je to už tak alebo onak, rady ťa inšpirujeme výberom šiat, v ktorých určite zažiariš aj ako svadobný hosť.

V prípade, že by si mala obavy zo samotných šiat, s veľkou rýchlosťou ich zahoď. Každej z nás pristane niečo iné a platí to aj v tomto prípade. Inšpirovať sa môžeš našim článkom, ktorý ti s tým určite pomôže.  Vyber si jednoducho šaty podľa tvojej postavy a budeš vyzerať viac ako božsky.

Dlhé šaty

Ak obľubuješ tento typ, určite si ich dopraj aj počas tohto letného obdobia. Nie je pravda, že by ti v nich malo byť horúco. Práve naopak, pokiaľ budú vzdušné a aj materiálom vhodné, budeš sa v nich cítiť ako v bavlnke. Navyše, dlhé šaty dokážu zakryť partie, s ktorými možno nie si úplne spokojná. Preto, smelo do toho.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

1 2 3
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.