Ste z nejakého dôvodu s kamoškou oddelené a každá z vás sa nachádza na inom mieste? Nechodíte do školy, nemôžete sa len tak hocikedy stretnúť a už si chýbate. Čo robiť, aby ste trochu zblížili?

Videochat

Určite ste v pravidelnom kontakte a píšete si, posielate si hlasovky alebo si sem-tam zavoláte. Volajte si ale cez videochat, pretože tak budete mať aspoň trochu pocit, že sa nachádzate blízko seba a nie desiatky či stovky kilometrov ďaleko. Budete sa vidieť, budete vidieť bezprostredné reakcie tej druhej a nič pred sebou neskryjete.

Seriálový/knižný klub

Dohodnite sa, že začnete naraz pozerať nejaký seriál, prípadne obe začnete čítať rovnakú knihu. Spoločne sa o nich potom môžete baviť, môžete rozoberať hlavné postavy, čo sa vám páčilo a naopak, nepáčilo. Vytvoríte si taký vlastný seriálový či knižný klub, ktorého členkou budete vy dve.

Posielajte si vtipné screenshoty/videá

Keď natrafíš na nete na niečo vtipné, pošli jej to, nech sa zabaví aj ona. Môže ísť o vtipnú fotku, memečko alebo roztomilé video so zvieratkami. Niekedy aj takéto maličkosti dokážu zlepšiť deň a náladu.

Pošli jej domov nejaké prekvapenie

Predpokladám, že jej adresu domov poznáš. Urob jej prekvapenie a pošli jej nejaký balíček, prípadne objednaj z internetu niečo, čo vieš, že ju poteší a nechaj jej to doručiť domov. To bude radosti.

Plánujte najbližšie stretnutie

Keď spolu budete volať, plánujte kedy a ako sa najbližšie stretnete. Môže ísť o reálne plány, no taktiež pokojne snívajte o najbližšom výlete alebo dovolenke, kam sa spolu vyberiete hneď, ako to len bude možné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.