Moja najdrahšia!

V prvom rade ti chcem poďakovať za všetko, čo pre mňa robíš. Si jediná osoba, ktoré o mne vie naozaj všetko a aj napriek tomu si so mnou stále ostala. Ani si nedokážem predstaviť, čo by som robila, keby si tu zrazu nebola. Kto by ma vypočul o tretej ráno, keď ti volám s plačom a potrebujem utešiť? S kým by som si objednala pizzu, aj keď sme sa deň predtým dohodli, že ideme konečne chudnúť?

V týchto dňoch si naozaj uvedomujem, aké vzácne je nájsť svoju spriaznenú dušu. Kamarátov mám veľa, ale s nimi nedokážem zdieľať to, čo s tebou. Ty si tu bola aj vtedy, keď sa so mnou on rozišiel. Láska nemusí trvať večne, no ak nájdeš svoju najlepšiu priateľku, s ňou ostaneš do konca života, aj keď vás bude deliť veľká diaľka.

Len s tebou môžem ísť nakupovať s tým, že mi úprimne povieš, že v tých šatách vyzerám tučne. Len tebe môžem poslať všetky moje nevydarené selfíčka, na ktorých sa potom spoločne zasmejeme. Len s tebou sa môžem smiať na všetkom a najlepšie je, keď sa smejeme na veciach, ktorým rozumieme len my dve.

Len k tebe domov môžem prísť hocikedy, keď som hladná alebo keď potrebujem vypadnúť z bytu. Len ty mi povieš, čo si skutočne myslíš, ak mám nejaký problém. Len teba môžem volať krava alebo inými prezývkami, ktorým nikto iný nerozumie. 

zdroj: Photo by Bahaa A. Shawqi from Pexels

Len som chcela, aby si vedela, ako veľmi ťa mám rada. Niekto si myslí, že spolu trávime až priveľa času, no podľa mňa toho času nikdy nebude dostatok. Ešte raz ti chcem poďakovať za všetko, čo pre mňa robíš a dúfam, že to spolu potiahneme minimálne do konca života. A potom sa vidíme v pekle. 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.