Farma 15
Instagram/fama.markiza/miroslava.kozarova.7

Adam Rohárik z reality šou Farma mal nečakanú návštevu. Fotkami s ním sa pochválil jeho hosť na Instagrame. Kto to bol? Prišli sa mu ospravedlniť súperi zo súťaže?

Toto asi nečakal nikto z nás

42-ročný farmár Adam prišiel do reality šou Farma ako najväčší pracant. Na statku za sebou zanechal azda najväčší podiel práce. Aj práve preto si povedal, že by nemusel byť problém, keď si krátko pred koncom súťaže kúpi lístok do semifinále.

Z farmárskeho konta tak ukrojil 10-tisíc eur, za čo ho súperi rozhodne nepochválili. Práve naopak. Pustili sa do neho a psychicky ho chceli zdeptať. To sa im aj podarilo a farmár z hry odstúpil. Na otázku, prečo štáb proti šikane na statku nezasiahol, nám PR manažérka Markízy Zuzana Ďuricová odpovedala jasne.

„Produkcia reality šou Farma nezasahuje do slobodného rozhodovania, prejavov a reakcií  žiadneho z farmárov a ani do následkov, ktoré z týchto prejavov a rozhodnutí vznikajú v celej skupine farmárov, pokiaľ nie je ohrozený život alebo zdravie jednotlivcov. Uvedenú situáciu štáb vždy bezprostredne monitoruje a v prípade, že by malo dôjsť k ujme ktoréhokoľvek z účinkujúcich, je pripravený neodkladne zasiahnuť,“ uviedla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Sám Adam dokonca priznal, že ho najviac sklamali Lucia a najmä Mirka, ku ktorej mal veľmi blízko. Ani v sne však nerátal s tým, akú podporu dostane od fanúšikov na sociálnych sieťach. Tí sa začali búriť a dokonca spisujú aj petíciu. Bol totiž ich jasným favoritom a chcú ho vidieť vo finále reality šou Farma 15. 

Okrem nich sa museli ozvať aj bývalí farmári z predošlých sérií tejto súťaže. Svoj názor v komentári vyjadrila Xénia Gregušová, víťazka 12. série šou Farma, a v stories sa vyjadrila aj exfarmárka Stanka či Bejba.

Adam zo šou Farma mal nečakanú návštevu

Výherca minuloročnej série, YouTuber Filip Jánoš, ho dokonca bol navštíviť. A hoci sa nevyjadril ku kauze, ktorá momentálne rezonuje Slovenskom, aspoň s Adamom popridával fotky na svojom instagramovom profile. Mnohí fanúšikovia v komentároch pod týmito zábermi Filipa a Adama označujú ako víťazov šou Farma.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Filip Jánoš (@fifqo)

Zdroj: Instagram/fifqo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News