Photo by rawpixel.com from Pexels

Celý svet upadá do akejsi rutiny. Rutiny, v ktorej má všetko svoje miesto a čas. Z našich vzťahov sa vytrácajú emócie, pretože všetci chceme žiť dokonalý život, nie úprimný život.

V dnešnej dobe sa všetci snažíme žiť perfektný život, no kde je napísané, že musíš celý deň presedieť v kancelárii, a potom sa netešiť domov do dokonalého vzťahu bez lásky. Rodičia nám ukazujú už odmala, čo môžeme, a čo musíme. Celý život sa riadime pravidlami a utláčame v sebe osobnosť, ktorá chce vyniknúť.

View this post on Instagram

@karina_nigay #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK (@womanslook) on

Robíme prácu, ktorá nás nebaví, pretože máme strach skúšať niečo nové a žiť život pokus/omyl. V mladom veku za nás rozhodnú ostatní a nám neostáva nič iné, než žiť život ako z kopírky. To je veľký omyl. Vždy máš na výber. Máš možnosť chodiť, možnosť rozprávať, možnosť sa prejaviť, tak neber život príliš vážne a jednoducho si užívaj prítomný okamih.

Za to, že vaši rodičia majú o vašej budúcnosti akúsi ideu, vy ju nemusíte nasledovať. Pre každého znamená šťastie niečo iné. Ja som šťastná, že vám sem môžem písať, predávať rôzne rady a motivovať vás, aby ste sa stali lepšími verziami samých seba. To ma robí skutočne šťastnou a mienim si za tým ísť. Neboj sa prejaviť to, čo kričí tvoje srdce. Každý z nás je unikát, len mnohokrát zviazaný rečami a pravidlami, ktoré nám určujú iní.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife