Hovorí sa, že niektorí ľudia majú už od narodenia predurčené byť fyzicky krásnymi. Či tomu veríš alebo nie, existujú 3 mužské znamenia, ktoré to len potvrdzujú. Chlapi narodení v týchto znameniach naozaj ovplývajú krásou a šarmom. Súhlasíš?

Lev

Chlap narodený v tomto znamení je synonymom šarmu, sebavedomia a silného ega. Je rád stredobodom pozornosti a preto sa o seba patrične stará. Keď už sú všetky oči na ňom, musí byť predsa perfektný. Už podľa názvu jeho znamenia vieš, že ide o samca, ktorý má charizmu. Dbá na každý detail od žiarivo bielých zubov, cez trendy outfit až po očarujúcu vôňu.

Váhy

O mužovi narodenom v tomto znamení sa hovorí ako o prirodzene peknom. Nie len, že si ťa získa peknou tvárou, ale aj vyšportovanou postavou, na ktorej si dá záležať. Má rád eleganciu, čisté línie, rád sa oblieka trendovo. Vyžaruje z neho harmónia a optimizmus, ktoré ho robia ešte príťažlivejším.

Kozorožec

Muž narodený v znamení Kozorožca pôsobí navonok veľmi tajomne, čo je samé o sebe príťažlivé. Je to človek, ktorý dbá na svoju eleganciu. Stará sa o to, aby bol do detailu tip-top – čisté a ostrihané nechty, fresh účes, parfém, čisté topánky, elegantný kabát.

Aj keď to nie je chlap, ktorý ťa na prvý pohľad ohromí svojou krásnou tvárou, po chvíli si ťa jeho celková charizma úplne získa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.