Unsplash/Natalia Sobolivska

Jedna vec je chcieť vzťah. Druhá vec je starať sa o priateľa, aby vaša láska nezmizla. Nie je to šprint, je to maratón, ktorý dá zabrať aj skúseným ľuďom. Tí však robia pred spaním maličké zvyky, vďaka ktorým majú medzi sebou harmóniu a lásku.

Osvoj si tieto zvyky pred spaním aj ty s priateľom a uvidíš, čo to s vaším vzťahom urobí.

Spoločná hygiena

Prvým krokom je spoločná hygiena. Umývanie zubov, tváre a tela. To všetko môžete robiť spolu. Aj takáto maličkosť môže napomôcť tomu, aby bola medzi vami vášeň. Efektívne využijete čas, zabavíte sa, miniete menej vody a tým pádom budete aj ekonomickejší. Aký je väčší „coupleogoal“ než to, keď si môžeš s priateľom urobiť masku na tvár?

Chodiť do postele v rovnaký čas

Druhým krokom je zaspávanie v rovnaký čas. Mnoho párov to nerobí a to je veľká škoda. Zväčšuje sa medzi nimi priepasť, ktorú už nedobehnú. Pre milujúci a láskavý vzťah by ste mali chodiť do postele spolu. Nie len preto, pretože sa môžete spolu pomilovať, no hlavne preto, pretože sa vám bude lepšie zaspávať.

Večerné poďakovanie

Po tretie by ste mali poďakovať za všetko, čo sa vám cez deň stalo. Uvedom si, že nič z toho, čo zažívaš, nie je samozrejmosť. Vyhraďte si minimálne 10 minút na to, aby ste poďakovali za všetko, čo máte. Môže ísť o úplne drobnosti, akými sú dobré jedlo, chutná káva, prechádzka, no taktiež môžete poďakovať za zdravie, stabilnú prácu, darčeky od priateľov alebo niečo, čo má pre vás význam.

Zaspávanie v objatí

Posledným bodom, ktorého by si sa s priateľom mala držať je, že budete spoločne zaspávať v objatí. Je jasné, že po chvíli sa otočíte na svoje strany, no aspoň zo začiatku by ste mali byť prepletení. Vďaka tomu zaspíte pokojnejšie, rýchlejšie a budete sa cítiť stále milovaní.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating