Pár prežíva vášnivé milovanie

Aké je to dokonalé milovanie? Pre každého môže znamenať úplne inú predstavu, no povedzme si, že ide o intímny akt, ktorý si s partnerom mimoriadne užívaš. Hlava je vypnutá, vaše telá spolu hrajú, vybuchujú od vášne a po tom všetkom sa len spokojne a bez slov usmievate. Avšak, iba tá vášeň na rozpálenie ohňa nestačí.

Dôležité sú aj nasledujúce 3 body, bez ktorých by to nebolo precítené milovanie, ktoré si naozaj užívate.

Musíš vedieť, čo sa vám obom páči

Toto je základný kľúč, bez ktorého to jednoducho nejde. Ak on netuší, čo sa ti páči, nemôžeš byť vo výsledku spokojná. Rovnako to je aj naopak. Je veľmi ľahké zistiť, čo tvojho chlapa rozpáli, stačí sa ho na to otvorene opýtať. S týmto má však, žiaľ, veľa párov problém. No keď s niekým zdieľaš niečo tak intímne, žiaden rozhovor či priznané „chúťky“ už trápne byť nemôžu. Len si predstav, že budete robiť presne to, čo máte najradšej, nebude to skvelé?

Neboj sa experimentovať

Aj keď sa v posteli dobre poznáte, je dobré stereotyp trošku ozvláštniť. Časom sa aj z dobrého stane niečo, čo už nevie prekvapiť, niečo, pri čom lýtka tak nehoria. Preto skúšajte nové veci – oblečenie, pomôcky, hry, miesta, polohy. Je to len na vaše fantázii. Možno zistíte, že sa vám páči niečo, čo ste doteraz ani nepoznali, či sa to báli vyskúšať. Hlavné je, aby ste zahodili predsudky či hanbu a šli do toho naplno.

Objavovať seba

Ty seba, on seba. Ak ešte nie si vo fáze, kedy svoje telo poznáš na 100 % a v se*ualite objavuješ nové veci, nemaj strach uspokojovať sa aj sama. Nie, nie je to nezdravé ani trápne, práve naopak. Musíš vedieť, čo chceš, aby ti to mohol splniť aj partner. Je to možno prvý krok k tomu, aby bolo aj milovanie s ním naozaj o tom, čo potrebuješ.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating