Instagram/janasnuderl

Nevieš čítať myšlienky. Mnohí ľudia by túto vlastnosť uvítali, no nie je to možné. Aby si však vedela, čo tvoj partner chce a nechce, čo sa mu nepáči a naopak, po čom túži, existuje niečo lepšie, než čítanie myšlienok. Otvorený rozhovor.

Komunikácia je to vzťahu dôležitá a pár, ktorý chce mať dlhodobý vzťah, by sa mal intenzívne rozprávať minimálne pár minút denne. Ak sa tvoj priateľ rozprávať nechce, máš to zložitejšie.

Avšak to, či je s vaším intímnym životom spokojný alebo nie, zistíš aj podľa toho, ako často sa milujete. Keď po tebe túži a je okamžite vzrušený, vieš odpoveď. S*x s tebou si užíva a chcel by ho každý deň. Ak je však odmeraný, na milovanie často „nemá chuť“ alebo má „veľa práce“, vieš, že je tu problém.

Pokiaľ sa ho priamo neopýtaš, nikdy si nemôžeš byť na 100 % istá, no táto maličkosť je veľmi presná.

Od momentu, kedy tvoj partner odmieta s*x, by si sa mala snažiť zlepšiť to. Môžeš skúsiť víkendový pobyt s milovaním, môžeš si kúpiť príťažlivú spodnú bielizeň, taktiež môžeš vyskúšať uspokojovať len jeho alebo sa môžeš opýtať, na čo by mal chuť a splniť mu to.

Komunikácia je dôležitá, no ak nezačne prvý partner, musíš byť vynaliezavá ty. Nesmieš sa báť bojovať o váš vzťah. Bolo by veľmi hlúpe, ak by ste sa rozišli len preto, pretože ho omrzelo milovanie s tebou.

Nie nadarmo sa hovorí, že dvojica sa musí neustále snažiť o to, aby vzťah neupadol do stereotypu. Väčšinou sa každý snaží o to, aby nebol nudný ten bežný život, no na ten intímny sa zabúda. Ty si teraz múdrejšia a už vieš, ako sa máš zachovať, ak sa v tejto situácii ocitneš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating