Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Intímne fyzické zbližovanie upevňuje každý jeden vzťah. V se*e to musí fungovať, inak to ovplyvní aj všetko ostatné. Je skvelé, ak nájdeš partnera, ktorý je nie len tvojím najlepším priateľom a oporou, ale aj úžasným milencom. Aby to bolo možné, musíte si v posteli rozumieť.

Rovnaké „chúťky“ sú toho základom. No čo ak má on iné tajné sny ako sú tie tvoje? Čo ak má požiadavky, ktoré ťa možno trochu vydesili?

V prvom rade musíš pochopiť jednu vec – už len povedať ti to, chcelo od neho veľa odvahy. Možno sa cíti trápne a možno sa bojí, ale verí ti tak, že sa ti zveril s jeho tajnými túžbami. To znamená, že čo sa týka intimity, absolútne ti dôveruje. Veď si len predstav, že by si niečo „nezvyčajné“ mala povedať partnerovi ty. Nezľakla by si sa myšlienky, že ťa bude odsudzovať?

K netradičným požiadavkám pri se*e môže patriť množstvo fantázií. Hranie rolí, používanie pomôcok, … až po túžby, ktoré ti môžu pripadať naozaj divné. Ísť však do toho, aj keď ťa to desí? To rozhodne nie! A to je to najdôležitejšie, čo si musíš zapamätať.

Samozrejme, pokiaľ niečo nevyskúšaš, nikdy nevieš, či sa ti to môže páčiť. A ak niekoho naozaj milujeme, chceme ho potešiť. Takže v takomto prípade nemusíš váhať. Aspoň budeš vedieť, či si to niekedy zopakujete alebo do toho viac nejdeš.

No ak ide o vec, ktorá ťa vyslovene straší či ti je bytostne nepríjemná, musíš tomu dať stopku. Nesmieš robiť niečo, čo sa ti naozaj prieči, čo ti príde zvrátené, čo ťa môže bolieť, … len aby si sa obetovala. V takomto prípade si to absolútne neužiješ, budeš v napätí, v hlave budeš mať blok a dopadne to katastrofálne. Ako pre teba, tak aj pre neho.

Môže to váš vzťah narušiť oveľa viac, ako si môžeš myslieť, pretože pri každom ďalšom styku sa ti budú vynárať nepríjemné spomienky, budeš k nemu chladnejšia a on bude mať strach z toho, že ho súdiš. Choď do toho naplno alebo vôbec. Nič medzi tým.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.