Tina, Separ, Rytmus a Majk Spirit
Instagram/tinaslovakia/separ__dms

Tina a Majk Spirit sú kamarátmi už viac ako 20 rokov, ale až teraz sa im podarilo niečo, na čo čakala väčšina ich fanúšikov. S novinkou sa pochválili na svojich Instagramoch.

Tina a Majk Spirit sa konečne tešia zo spoločnej pesničky.

Dlhoroční kamaráti naspievali song k pripravenému filmu

Tina patrí k najobľúbenejším slovenským speváčkam a medzi jej najväčšie hity patria songy ako Si sám alebo Ďakujem. Darí sa jej aj v osobnom živote a nedávno oznámila veľkú novinku. Ako si sa mohla dočítať v našom nedávnom článku, speváčka bude mať vlastný dokument. Teraz však naspievala pesničku k úplne inému filmu.

Tina
zdroj: Instagram/tinaslovakia

Po vyše dvadsiatich rokoch kamarátstva nahrala Tina duet s rovnako úspešným raperom Majkom Spiritom. „Konečne máme spoločný song s Tinou po 20 rokoch, čo sme kamaráti,“ napísal spevák. „20 rokov a stále sme fresh ako jahoda. Ďakujem Duško,“ potešila sa aj Tina.

Tina a Majk Spirit posielajú svetu silný odkaz

Duet s názvom Peace, teda mier, naspievali ako sprievodnú pesničku k pripravovanému filmu Invalid, ktorom si vôbec po prvýkrát vyskúša svoje herecké schopnosti aj samotný Majk Spirit. Tina a Majk spojili sily a svetu posielajú naozaj nádherný text. Ľuďom prajú pokoj, domov a rovnováhu. Novú skladbu so silným odkazom si môžeš vypočuť nižšie.

O tom, že nejde len o nezmyslené slová, ale skladbu s pekným odkazom svedčí aj jeden z komentárov na YouTube. „Milujem takéto vyspelé texty, z ktorých si niečo môžem vziať. Už to nie je len nasilu rádiohit. Už sú to rady, odpovede, láska, city a emócie,“ priznal jeden z fanúšikov.

Okrem nového songu nájdeš na YouTube hneď aj klip s nádychom retra a s ukážkami k pripravovanému filmu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News