32-ročný írsky zápasník, Conor McGregor, je celosvetovo známy svojimi výstrelkami. Kým doteraz najviac zaujímal fanúšikov bojových športov, teraz sa na neho valí vlna kritiky z komunity rodičov. Za všetko môže podľa Daily Mail video s jeho synom, ktoré zverejnil na sociálnej sieti.

Kontroverzný bitkár, ktorý je v súčasnosti v Dubaji so svojou rodinou, na videu povzbudzuje iba 3-ročného Conora Jacka. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby ho nepovzbudzoval k tomu, aby päsťou mieril na tvár chlapca, ktorý ho podľa jeho slov udrel do chrbta.

Mier na ústa a nos“ alebo „Udri ho naspäť“ – takto znejú slová otecka, ktorý evidentne chce učiť obranu a útok svojho syna už od útleho detstva.

Nie každému sa páči, že ho učí práve tomuto „remeslu“ na iných deťoch. Mnohí ho ihneď v komentároch kritizovali a vyzývali, aby mu ukázal, aké je to byť láskavým človekom s vyrovnanými hodnotami. Sebaobrana je jedna vec, no útok úplne iná.

Zdá sa, že Conor „vie“ ako pobúriť ľudí a strhnúť na seba pozornosť. Súhlasíš s jeho výchovným postojom alebo je to už cez čiaru?

Conor a jeho malý šampión

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.