instagram/rytmusking/veronikaostrihonova

Diskusná relácia Silná zostava, ktorú odvysielala RTVS, rozpútala vojnu názorov nie len medzi „obyčajnými“ ľuďmi, ale aj známymi tvárami. Za všetko môže pozvaná Dominika Cibulková, ktorá prišla diskutovať o cestovaní v pandemickej situácii a stala sa terčom komedičky Simony Salátovej, ktorá ju vyjadreniami rozhodne nešetrila.

Po vysielaní sa ľudia rozdelili na tých, ktorí stoja za Simonou a tých, ktorí obhajujú Dominiku. Na sociálnych sieťach sa k nim pridali aj naše celebrity. Taký Rytmus si do komedičky rýpol upravenou fotkou, čo spustilo lavínu ďalšej kritiky. Tú však ustál a pridal svoje stanovisko a vyjadrenie k Simone na svoj profil.

Až doteraz sa k celej situácii nevyjadrovala samotná moderátorka, Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá však dnes zverejnila svoje stanovisko: „Nechcela som prilievať olej do ohňa, keďže sa debata ohľadom Silnej zostavy na sociálnych sieťach stala deštruktívnou. Čo som potrebovala, riešila som súkromne. Už sa ale vyjadrili všetci, pridávam svoje aj ja, i keď nepoviem nič nové.“

Nešlo o žiadne štvanie ženy proti žene, lynč, ani priestor pre Dominikine PR (to sú všetko názory, čo registrujem). Bola to debata žien, ktoré mali rôzne názory. A tak, ako to bežne akceptujeme a tolerujeme u mužov, mohli by sme aj u žien.

V závere mierila na Rytmusove správanie: „Či ste rapper, verejný činiteľ, manažérka alebo študent, povedzme si na sieťach to, a tak, ako by sme si to povedali v reálnom živote. Riešme podstatu, nie postavu. Mrzí ma sledovať, čo sa jednou reláciou spustilo, pretože to azda len ilustruje náš vnútorný stav – o ktorom sme sa inak aj v Silnej zostave rozprávali. Sme pandemicky unavení. Aj ja som. Tak si oddýchnime, každý ako môžeme.
A poďme dalej, každý ako môžeme.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News