Najpopularnejšie destinácie

Človek, ktorý má Instagram, neodíde z výletu bez poriadnych fotiek, ktorými potom bude môcť ohúriť svojich sledovateľov. Poznáš to, že? Na svete je veľa krásnych miest, kde sa dajú spraviť úžasné fotky. Avšak tieto najpopulárnejšie instagramové destinácie z celého sveta majú najviac označení a najviac najkrajších fotiek.  

Cinque Terre, Taliansko  

Táto rybárska dedinka sa považuje za jedno z najpopulárnejších miest v celom Taliansku. Svojou popularitou čoraz viac predbieha ostatné známe pamiatky v tejto čarokrásnej krajine plnej dobrého jedla. Niet sa čomu čudovať, pretože je veľmi krásna a zároveň rozkošná. Nikto odtiaľ nedokáže odísť bez novej fotky.  

Najpopulárnejšie destinácie
zdroj: Instagram/styledbymckenz

Grand Kanyon, USA  

Grand Kanyon sa považuje za jedno z najkrajších miest na celom svete. Kde ešte sa budeš môcť cítiť ako na inej planéte? Hovoria, že nad Grand Kanyonom sa objavujú aj tie najkrajšie dúhy. Že vraj krajšie naozaj nikde nenájdeš.  

Najpopulárnejšie destinácie
zdroj: Instagram/jasi_corazon

Santorini, Grécko

V Grécku môžeš fotiť všetko na každom kroku. Pretože tá architektúra tam je úžasná a výnimočná. Ale Santorini prekonáva svojou nádherou všetky rekordy. Najviac fotiek na Instagrame tam pribudlo hlavne za toto leto.   

Najpopulárnejšie destinácie
zdroj: Instagram/girloutdoorshots

Big Ben Tower, Anglicko

Najpopulárnejšia pamiatka v celom Londýne, dokonca aj v celom Anglicku. Fotku s touto vežou si máš urobiť ihneď, ako prídeš do Londýna. Inak si tam ako keby ani nebola.

Londýn
zdroj: Instagram/andressalvessg

Berlin Wall, Nemecko

Berlínsky múr je nielen symbolom ukončenia Studenej vojny, ale aj jednou z najnavštevovanejších pamiatok na svete. Tisícky, ba až milióny označení na Instagrame ukazujú berlínsky múr vo všetkej svojej kráse a lákajú ďalších a ďalších návštevníkov.  

Berlínsky múr
zdroj: Instagram/esterdobro

Bola si už na týchto miestach a máš odtiaľ super fotky aj ty? Pochváľ sa nám s nimi v komentároch pod týmto príspevkom na Facebooku.

A aby boli tvoje fotky ešte lepšie a krajšie, pozri si niekoľko tipov na pózovanie, či už sa fotíš samas partnerom alebo aj s kamoškou. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie