Photo by Kylli Kittus on Unsplash.com

Prestaňme mužov odsúvať na vedľajšiu koľaj a hovoriť, že nikdy nebudú romantickí alebo zasnení. Oni majú rovnaké právo na romantiku, ako aj ženy. Tieto mužské znamenia sú toho dôkazom:

Panna

Muž v tomto znamení je skôr praktický, no má veľkú fantáziu. Ak nájde ženu, ktorú bude skutočne ľúbiť, vie pre ňu pripraviť prekvapenia, na ktoré nezabudne do konca života. Ak ho chce nejaká žena zbaliť, mala by byť rozumná a mať zmysel pre humor.

Keď muž v znamení Panny miluje úprimne, je oddaný a žiadna nevera u neho nehrozí. Nevie si prestaviť, že by bol s niekým iným.

zdroj: unsplash.com

Blíženci

Tento muž je vždy veselý a dokáže vyliečiť zo smútku aj svoju drahú partnerku. Muž v znamení Blížencov ju dáva vždy na piedestál, urobí pre ňu aj nemožné, len aby ho milovala rovnako, ako miluje on ju. Niekedy to vyzerá, že takýto muž nikdy nedospeje, avšak keď nájde tú pravú, nemá problém rozprávať sa o svadbe a rodine.

Pokojný život s milujúcou rodinou je pre neho to ideálne, len ak nájde ženu, ktorá mu nechá slobodu a bude mu veriť, že ju úprimne miluje.

Strelec

Muž v tomto znamení sa nedá zbaliť tak rýchlo. Ide mu o to, aby bola jeho priateľka schopná kvalitného života, aby to bolo vážne a vzťah mal nejakú perspektívu. Ak tento muž skutočne miluje svoju partnerku, nebojí sa jej povedať, koľko žien mal v posteli.

Vie, že to je niečo, za čo by sa mal hanbiť, no tej pravej bude verný. Získa si ho zábavná žena, ktorá vie prežiť aj bez luxusu a drahých šperkov.

zdroj: Photo by prostooleh from Freepik

Ryby

Tento láskyplný muž nevstupuje do vzťahov len tak. Už v začiatku dospievania hľadá niekoho, koho by mohol úprimne milovať. Pred ženou neskrýva svoje pocity, je otvorený a priamy.

Žene, ktorú bude úprimne milovať, dá celú svoju lásku a vždy bude stáť po jej boku. Nehodlá byť neverný, pretože sa jej žiadna iná nevyrovná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy