Práca je v tejto dobe veľmi dôležitá, pretože vďaka nej môžeš zarobiť peniaze, ktoré v súčasnosti na život zaručene potrebuješ. Niektorí ľudia majú šťastie, že si nájdu prácu, ktorá ich baví a sú v nej šťastní. Iní sú na tom opačne a majú prácu, v ktorej nie sú spokojní, nebaví ich a chodia do nej z donútenia.

Existujú však aj ľudia, ktorí sú leniví, pracovať sa im nechce, neplnia si svoje povinnosti a všetko berú na ľahkú váhu. Sú narodení v týchto znameniach a mali by si dávať pozor, pretože o svoje zamestnanie môžu tento rok ľahko prísť.

Býk

Človek v znamení Býka je silný, no dokáže byť aj slabým. Ako veľmi ho niečo nadchne, tak ho vie niečo aj sklamať a je z toho otrávený. Pokiaľ má prácu, ktorá ho nebaví, nejaví žiadne známky produktivity.

Nevie sa tak prinútiť pracovať, pretože v tom nevidí žiadny hlbší zmysel. S týmto prístupom však neprejde dlhú cestu a o niekoľko mesiacov ho môže čakať výpoveď.

Lev

Možno by si to o človeku v znamení Leva nepovedala, no je to tak. Túži po pozornosti, obdive a chce, aby mohol byť stredobodom pozornosti. V práci to však funguje tak, že je najprv na nižšej pozícii a postupom času sa môže posúvať vyššie.

Nie je trpezlivý, nedokáže čakať, preto svoje úlohy odovzdáva rýchlo, je nezodpovedný a robí veľa zbytočných chýb z nepozornosti. Chcel by dynamicky napredovať, no neuvedomuje si, že týmto spôsobom si len „kope hrob“.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.