Monika Bagárová s rodinou

Fanúšikovia si na jednej z fotiek na Instagrame známej českej speváčky a porotkyne všimli jeden detail a hneď o ňom začali diskutovať v komentároch. Monika Bagárová je podľa nich tehotná. 

Speváčka Monika Bagárová sa netají tým, že túži po ďalších deťoch. Dcérku Rumiu porodila svojmu bývalému partnerovi Makhmudovi Muradovi. Ich vzťah sa však rozpadol a obaja išli vlastnou cestou.

Známy uzbecký MMA zápasník sa dal dokopy s účastníčkou zo šou Love Island 2 a vyzerá to tak, že sú spolu šťastní. Uvažujú o budúcnosti, v ktorej si predstavujú spoločné deti a dokonca prehovorili aj o svadbe.

Rovnako aj Monika Bagárová je šťastná po boku podnikateľa Leonarda Lekaja, ktorý nie je mediálne známy. Speváčka si svoje súkromie s priateľom snaží chrániť a na sociálnych sieťach s ním zverejňuje príspevky len veľmi zriedkavo. Tiež o ňom nehovorí ani verejne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Doteraz nevieme, ako sa pred vyše rokom spoznali, no Monika už otvorene hovorí aj o tom, že s Leom chce rodinu. Túži po svadbe, aj po ďalších deťoch. Dokonca sa už zaoberajú aj témou spoločného bývania. Začína sa speváčke tento sen plniť?

Je Monika Bagárová naozaj tehotná?

Monika Bagárová bola hostkou v slovenskej televízii, kde účinkovala v relácii Hit roka. Spolu s ostatnými hosťami poslednej epizódy sa potom nezabudla vyfotiť a zábery zverejniť na svojom Instagrame. Fanúšikovia si na speváčke však všimli malý detail. Podľa niektorých z nich je tehotná, keďže spod obtiahnutých šiat jej vykúka nafúknuté bruško.

„Je pravda, že moju pozornosť upútalo hneď bruško. Tak uvidíme,“ napísala fanúšička do komentára. „Monika je tehotná,“ myslí si aj ďalšia. To ale niektorým ľuďom nedalo a museli sa speváčky zastať.

„Aj keby ÁNO, tak vám do toho nič nie je,“ napísala fanúšička. „Sa človek ani poriadne najesť nemôže, hneď je tehotný. Ženy, odpusťte si také komentáre,“ pridala sa ešte jedna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Ktovie teda, či naozaj ide o tehotenstvo alebo sa Monike Bagárovej nafúklo bruško len z jedla. Alebo ju čakajú klasické ženské problémy? Čo myslíš?

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News