Separ a Cynthia
Instagram/separ__dms

Jeho srdce si získala ďalšia mladá slečna. Slovenský raper Separ, ktorý tvorí pár s tanečníčkou a influencerkou Cynthiou, sa na Instagrame priznal, že je buchnutý do inej. A jeho partnerka o tom vie! O úspešnom hudobníkovi je známe, že aj napriek rozvodu s bývalou manželkou Tinou, je ich deťom dobrým otcom. Zrejme aj preto svoju lásku k detičkám netají.

35-ročný umelec tvorí so Cynthiou Tóthovou pár už druhý rok. Spoločne sa starajú o jeho dcérku Aničku, no rovnako tak aj o Lea, ktorého má speváčka Tina ešte z predchádzajúceho vzťahu so známym futbalistom. Aj keď je jeho aktuálna priateľka ešte pomerne mladá, nikdy sa netajila tým, že by už chcela mať deti. Veľmi dobre si totiž rozumie aj s jeho dvoma.

Separ a Cynthia
zdroj: Instagram/separ__dms

Vždycky som chcela mať deti po 20-tke. Chcela som byť mladá mamina, aby som všetko stíhala pri nich, aby som im ešte rozumela,“ priznala sa sympatická blondínka. Na svojej sociálnej sieti teraz zdieľala dievčatko, ktoré si úplne zamilovala. Konkrétne ide o dcérku speváčky Moniky Bagárovej, Rumiu.

Ako napísala, so Separom si videá s dcérkou na Monikinom profile pozerali asi hodinu a aj sám raper zdieľal fotku malej Ruminky s popisom „Ja som do nej„. Nuž táto slečna ho evidentne chytila za srdce. Ktovie, či si teraz obľúbená dvojica povie, že je na čase mať aj vlastné bábätko.

Raper Separ
zdroj: Instagram/separ__dms

Ruminka si získala Cynthiu aj Separa

Separ taktiež zdieľal Rumiu na svojom profile

Instagram/separ__dms
zdroj: Instagram/separ__dms

Zdroj: Instagram/separ__dms

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News