Čo môže byť krajšie ako čas strávený s osobou, kvôli ktorej sa z teba stáva iný človek a vďaka ktorej vidíš svet inými očami? Ja som sa často zamýšľala nad touto otázkou. A nikdy som nechápala ako môže byť láska taká silná. Ako vlastne vyzerá zamilovaný človek, ako sa cíti a čo sa zmenilo?  Začala si rozmýšľať nad touto otázkou? Odpoveď je veľmi jednoduchá a mnoho z vás ju aj zažilo na vlastnej koži.

Nie je dôležité kde práve teraz ste. Ak to bude ale s osobou, ktorú miluješ, a s ktorou chceš prežiť tie najkrajšie chvíle svojho života, dokážeš si predstaviť tie najkrajšie chvíle s ním aj na gauči v obývačke. Chcela som tým iba povedať, že keď ste spolu, šťastní, už vám nič nechýba. Užívate si spoločné chvíle, ten dlhý čas, ktorý ide veľmi rýchlo a zároveň pomaly.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: pinterest.com

 

Zahodiť všetky starosti a užívať si jeden druhého. Nemyslieť nato, čo bude zajtra. Dávať na seba pozor, pomáhať si v dobrom aj zlom. Navzájom sa rešpektovať a tolerovať. Pretože o tom by mala byť pravá láska. Mala by byť úprimná, nežná, vášnivá a PRAVÁ.  Každé ráno sa spoločne prebúdzať, smiať sa, vymýšľať nové dobrodružstvá. Ja by som si najviac užívala večer. Prechádzky pri západe slnka a večerné kúpanie pod hviezdami ako vo filmoch.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: pinterest.com

Len ja a on. Sadnúť si spolu na trávu a počúvať prírodu okolo seba. Vychutnávať si každú minútu. Ležať v jeho náruči, zavrieť oči a počúvať tlkot jeho srdca. Vtedy by sa čas zastavil. Zažívam pocit ako malé dieťa, ktoré sa teší na Vianoce. Rozbúši sa mi srdce. Odpočítavam hodiny kedy ho päť uvidím. Z diaľky vidím jeho úsmev keď kráča ku mne. S ním nemám strach, obavy, úzkosť, ale pocit, že nič nie je nemožné. 

Cítim iba jeho teplo. Keď sa ma pomaly dotýka, pozerá do očí. Každý deň s ním milujem. Pretože MILUJEM JEHO. Dodáva mi silu, energiu, ktorá sa nedá opísať slovami. V duchu ďakujem, že si mi vošiel do cesty v mojom živote.

Pretože tou cestou už nemusím ďalej kráčať sama…

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.