Drahý, priznávam, že s nami ženami je to občas naozaj ťažké. Nie som výnimka. No chcem ti povedať a motivovať ťa, aby si to nevzdával.

Budú dni, kedy budeš zo mňa celý bez seba, že máš úžasnú priateľku, ktorá ťa môže reprezentovať. Budeš na mňa hrdý, pretože ťa v tieto dni očarím. Budem žiariť a tebe bude všetko dávať zmysel. Budem ti vyslielať silu, aby si tvoril rovnako nádherný svet.

No prídu aj dni, kedy ma nájdeš na zemi, opretú o stenu a vzlykajúcu, že celý svet je proti mne. Možno to bude len silnejšie PMS, alebo moje typické návaly úzkosti. Vtedy ťa ale budem najviac potrebovať. Budeš ma musieť objať a pozbierať, aby som znovu mohla načerpať silu, byť tou energickou, sviežou, temperamentnou žienkou, ktorá ťa bude inšpirovať.

Znovu budem šťastná a plná života. Budem nám všetko organizovať a tancovať si v kuchyni, kým ti budem robiť raňajky. Budem plánovať našu budúcnosť, zatiaľ, čo ty mi prinesieš nádhernú kyticu ruží. Budeme žiť ako v rozprávke a ja budem tou najlepšou partnerkou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.