Unsplash/Sharon McCutcheon

Niektoré rozchody prichádzajú zo dňa na deň ako rana, iné sú zas len vyvrcholením niečoho, čo už bolo dlhšiu dobu jasné. Keď sa vo vzťahu dejú veci, o ktorých tušíš, že nie sú také, aké by mali byť, váš vzťah je už v koncoch skôr, ako si nahlas poviete zbohom.

Budúcnosť vidíte inak

Ak nemáte spoločné sny a ciele, ktoré by ste chceli ako pár dosiahnuť, potom kráčate po ceste, ktorá nevedie nikam. Keď ide o dôležité otázky, akými sú to, kde budete bývať, ako budete tráviť čas, deti, peniaze, životné hodnoty… musíte mať rovnakú vidinu alebo sa vedieť vopred dohodnúť na kompromise. Nikto sa nemôže večne prispôsobovať, najmä, ak ide o vlastné šťastie.

Klamete si navzájom

Úprimnosť vo vašom vzťahu nehrá rolu? Je bežné, že si klamete, aj keď poznáte pravdu? Zatajovanie veľkých i malých vecí je znakom, že ten druhý pre vás veľa neznamená. Všetky lži raz vyjdú na povrch a pochovajú aj posledný kúsok lásky.

Prestalo vám na sebe záležať

Keď ti na niekom nezáleží, dlho to s ním už fungovať nebude. Keď ťa nezaujíma kde je, čo robí, ako sa cíti, keď ťa vlastne nezaujíma ani jeho názor. City sú preč a je len otázkou času, kedy si to konečne priznáte.

Neviete si odpustiť chyby minulosti

Vzťah nemá budúcnosť, ak ju neustále drží minulosť. Keď boli vo vašom vzťahu chvíle, ktoré ním otriasli a poznačili ho, nikdy sa neposuniete vpred, ak budú dávne problémy stále visieť nad vašimi hlavami. Vyťahovať ich dookola namiesto toho, aby ste sa cez to preniesli nemá význam.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating