Pexels/Leah Kelley

V živote sa nám často stane, že nedostaneme to, po čom túžime, no práve to, čo potrebujeme. Občas to nemusíme chápať a môžeme byť na to nahnevaní, no s odstupom času tomu porozumieme.

V dnešnom horoskope sa dozvieš, čo vo vzťahu skutočne potrebuješ a po čom iba túžiš.

Baran

Potrebuješ niekoho, kto bude o teba bojovať. Kto to s tebou nevzdá po prvej hádke, ale bude to s tebou riešiť. Chceš však niekoho, kto by ti bol podobný a mohla by si s ním tráviť veľa času. Pre teba je spoločne strávený čas dôležitý, preto po ňom tak veľmi túžiš.

Býk

Potrebuješ niekoho, kto ťa nikdy nezraní a vždy bude úprimný. Kto ti povie všetky detaily, na ktoré sa ho opýtaš. Túžiš však po mužovi, ktorý by bol na tebe závislý a miloval by ťa každý deň viac a viac. Nie je to správne, no predstavuješ si to tak.

Blíženci

Túžiš po mužovi, s ktorým si budeš rozumieť na 100% a budete mať rovnaké názory. Neznášaš sa s niekým hádať. Potrebuješ však k sebe niekoho, kto ti bude stíhať. Kto sa s tebou bude rozprávať a život s ním nebude nudný.

Rak

Potrebuješ k sebe niekoho, kto ti bude vedieť vyjadrovať lásku aj bez slov. Niekoho, s kým môžeš len tak sedieť, mlčať a bude to príjemné. Chceš však muža, ktorý by ti každý deň dokazoval svoju lásku a zahŕňal by ťa 100% pozornosťou.

Lev

Potrebuješ muža, ktorý by ťa podporoval, motivoval k tomu, aby si sa stala lepšou osobou a aby pri tebe stál za akýchkoľvek podmienok. Chceš však muža, ktorý nebude mať žiadnu chybu a bude presne vedieť, čo chceš počuť a robiť. Podľa teba by mal vždy odpovedať správne a podľa toho, na čo konkrétne myslíš.

Panna

Túžiš po mužovi, ktorý by vedel upratovať a ktorý by bol zameraný na detaily. Ak by si ho našla, skákala by si od radosti. Potrebuješ však k sebe muža, ktorý ťa príjme bezpodmienečne. Niekoho, kto ťa bude objímať a mlčať v správnych momentoch. Pre teba je to dôležité, pretože si zakladáš skôr na dotykoch, nie na slovách.

Váhy

Potrebuješ muža, ktorý ťa bude brať ako prioritu a nebude mať z teba len zálohu. Musíš mať partnera, pre ktorého budeš dôležitá. Chceš však muža, ktorý ťa bude chápať, utešovať, podporovať a ktorý pri tebe vydrží aj vtedy, keď budeš mať zlý deň.

Škorpión

Potrebuješ k sebe muža, ktorý ťa nebude súdiť za tvoju minulosť, ale bude zameraný na budúcnosť a neopustí ťa ani v ťažkých momentoch. Chceš však muža, s ktorým by si sa nenudila, s ktorými by si zažívala vášeň a neustálu lásku.

Strelec

Túžiš po mužovi, ktorý je stále zaneprázdnený, pretože si rovnaká. Nechceš byť na mužovi závislá a vzťah na diaľku by ti vyhovoval. Potrebuješ však muža, ktorý bude presne taký. Musíš mať muža, ktorý ti bude každý deň dokazovať svoju lásku.

Kozorožec

Potrebuješ muža, ktorého bavia spontánne veci, je pre každé dobrodružstvo a nenechá vzťah spadnúť do stereotypu. Musí ti nechať voľnosť a priestor na kreatívne veci. Chceš však muža, ktorého by si mohla „napraviť“ a starať sa o neho. Nič ti neurobí väčšiu radosť – len to, keď sa môžeš o niekoho postarať.

Vodnár

Potrebuješ k sebe muža, ktorý má rovnaké vlastnosti ako ty. S inými by si si nerozumela, pretože si veľmi nekonfliktná osoba. Túžiš však po mužovi, ktorý by bol spontánny a chcel by stále niečo robiť. Život sa má žiť, nie iba prežívať.

Ryby

Túžiš po mužovi, ktorý by bol citlivý, romantický, nechal by všetko na teba a ty by si mohla mať celý vzťah pod kontrolou. Potrebuješ však muža, ktorý s tebou bude plánovať budúcnosť a bude zabezpečený. Pri ňom budeš mať istotu, že ťa neopustí a dá sa na neho spoľahnúť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating