365 dní

Bude z nich nový pár v šoubiznise? Milióny žien snívajú o tom, že by mali za priateľa herca menom Michele Morrone. Fešák z 365 dní, filmu, ktorý získal celosvetový úspech, bol počas dní módy v Taliansku prichytení s ešte väčšou celebritou. A ako informoval Daily Mail, mali k sebe poriadne blízko!

31-ročný taliansky herec a model, ktorého preslávila úloha Massima Torricelliho v poľskom filmovom hite, nemá núdzu o záujem žien. Dlho sa špekulovalo o tom, či tvorí v skutočnom živote pár s herečkou, ktorá vo filme stvárnila Lauru. Aj keď to medzi nimi pred kamerami iskrí, nič také sa nepotvrdilo.

365 dní ho vynieslo na vrchol

Michele nedáva fanúšikom priestor na to, aby do jeho súkromia nazerali až tak hlboko, no paparazzi ho nedávno nachytali pri intímnostiach s inou ženou. Ňou je 38-ročná Khloé Kardashian, podnikateľka a hviezda známej reality šou. Tá sa pritom len chvíľu teší zo svojho druhého dieťatka, ktoré jej vynosila náhradná matka. Napriek tomu zadaná nie je.

Khloé a Michelea odfotili spoločne počas módnych dní v zákulisí. Ktovie, ako dobre sa títo dvaja poznajú, no na zábere sú pri sebe v tesnej blízkosti. To však nie je všetko.

Michele a Khloe
zdroj: Instagram/khloekardashgoddess

Dvojica spolu trávila čas aj na nočnej párty, kde si vymieňali dotyky a rozprávať sa museli doslova “do uška”, keďže bol v podniku veľký hluk. Čo myslíš, hodili by sa k sebe?

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News