Kardashianky

Kardashianky majú teraz rušné obdobie. Neustále sa v ich rodine niečo deje. Pred pár hodinami sme prišli so smutnou správou a oznámili sme ti, že Kim sa rozišla so svojím zajačikom. Teraz ale radšej prejdeme k príjemnejšej novinke. Khloé sa totiž konečne dočkala ďalšieho vytúženého bábätka a ako prvý o tom informoval portál Page Six, ktorý dostal exkluzívne výpovede. 

Iba pred niekoľkými dňami sme ti písali, že Kardashianky sa dočkajú ďalšieho bábätka. Išlo o Khloé, ktorej druhé dieťa vynosila náhradná matka.

Khloé Kardashian
zdroj: Instagram/khloekardashian

Kardashianky sa tešia z prírastku

Známa blondínka už má 4-ročnú dcérku True s bývalým priateľom Tristanom Thompsonom, s ktorým majú vzťah ako na hojdačke. Situácia sa tak pre dvojicu stala ešte viac komplikovanou. Zatiaľ nie je známe ani to, či sa Tristan o ďalšie dieťatko postará. Vraj sa o tom expartneri zatiaľ ani nerozprávali.

„Môžeme potvrdiť, že True bude mať súrodenca, ktorý bol počatý v novembri. Khloé je mimoriadne vďačná jedinečnej náhradnej matke za také krásne požehnanie. Chceli by sme požiadať o láskavosť a súkromie, aby sa Khloé mohla sústrediť na svoju rodinu,“ povedala zástupkyňa Kardashianky pred niekoľkými dňami.

Khloé Kardashian
zdroj: Instagram/khloekardashian

A teraz sa Khloé stala už dvojnásobnou matkou. Potvrdila to jej zástupkyňa exkluzívne pre Page Six. Nikto sa k tomu ale potom už nevyjadroval. Kardashianka a jej bývalý partner Tristan Tompson majú chlapčeka a známe nie je ani meno dieťatka.

Zdroj: Page Six

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News