Film 365 dni 2
Instagram/365dnimovie

Príbeh o neodolateľnom mafiánovi a krásnej Poľke Laure má pokračovanie a my vieme dátum premiéry. Dočkáme sa jej o pár dní a trailer neuvidíš nikde inde ako na YouTube a na Netflixe v pripravovaných filmoch. 

Stačí si pozrieť prvú scénu a začneš slintať! Aj ty si sa určite platonicky zamilovala do charizmatického Massima a trochu si na Lauru vo filme 365 dní aj žiarlila. Nevrav, že ti nedokázala poriadne liezť aj na nervy. Robila drahoty a nechcela sa podriadiť svojmu atraktívnemu väzniteľovi.

Pomyslela si si, že keby teba takýto krásavec uniesol, nezamilovala by si sa doňho do roka, ale do týždňa. A možno by si sa mu odovzdala už pri prvom hlbokom pohľade. Pamätáš sa ešte na tieto pocity? Ak nie, pripomenie ti ich. Pokračovanie tohto štipľavého filmového trháku je totiž na ceste.

Pokračovanie už onedlho

Knihy od Blanky Lipińskej môžeš vidieť v každom kníhkupectve. Od kedy si tam zazrela aj druhé a tretie pokračovanie, určite sa nevieš dočkať ich sfilmovaní. Máme pre teba dobrú správu. To príde už v najbližších týždňoch.

YouTube a Netflix zverejnili napínavý trailer k pokračovaniu filmu 365 dní a určite sa máš na čo tešiť. Zdá sa, že Laura si nájde iný objekt záujmu a ani on teda nebude na zahodenie. Priprav sa na množstvo er*tiky, vzrušujúcich scén, krásnych nahých potetovaných tiel a zaujímavej zápletky. Celé toto napätie vyvrcholí presne 27. apríla. Informoval o tom na svojom instagramovom profile aj hlavný herec tohto filmu.

Presvedč sa sama

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News