Massimo z 365 dní
Instagram/365dnimovienetflix, Instagram/iammichelemorroneofficial

Pikantný film 365 dní sa nám do pamäte zapísal najmä kvôli atraktívnym hlavným postavám. A určite aj tebe učaroval dokonalý Massimo, ktorý aj v realite má niečo do seba. Ak si vedela, že dokáže spievať a väčšina z pesničiek v oboch častiach horúceho filmu patrí práve jemu, to je iba špička ľadovca. Okrem toho dokáže byť aj perfetkným hercom, modelom a je skvelý tanečník či dokonca má talent aj na umenie. Vo voľnom čase totiž rád maľuje. A to všetko môžeš vidieť na jeho Instagrame.

Vo filme 365 dní bol tento multitalent

Možno by si ani neverila, že potetovaný krásavec je taká romantická duša. Za sebou už má množstvo úspešných speváckych počinov. Do sveta hudby mu, samozrejme, pomohla aj rola vo filme 365 dní, ktorá z neho spravila hotovú hviezdu. Neodolala mu ani jeho herecká kolegyňa Anna-Maria Sieklucka, s ktorou by údajne mal tvoriť pár.

365 dní
zdroj: Instagram/365dnimovienetflix

Jeho profil hýri všetkým možným. A to doslova. Keď ho sleduješ, vieš, že je absolútne všestranný, hoci by si si mohla povedať, že na chlapa sa to vôbec nepodobá. Okrem jeho zvodného polonahého tela tam nájdeš aj umenie. A to nielen to herecké či modelingové. Michele Morrone totiž vie aj spievať, a to úplne perfektne. Ani tanec mu nie je cudzí. Talent má ale aj na maľovanie.

Spevák telom, aj dušou

Musíš uznať, že Massimo má dokonalé nielen telo, ale aj hlas. A toto spojenie ťa úplne dokáže odrovnať. Medzi jeho najslávnejšie pesničky patrí Feel It, ktorá je aj titulnou pesničkou a na YouTube má neuveriteľných 66 miliónov pozretí. Vypočuť si ju môžeš po kliknutí SEM. O niečo menej má ďalšia titulná pesnička, ktorú si určite pamätáš z filmu. Volá sa Hard For Me a vypočulo si ju viac ako 56 miliónov ľudí.

Teraz ale prišiel na hudobný trh s ďalšou novinkou, ktorá ťa chytí za srdce. Volá sa Beautiful a keď si vypočuješ jednotlivé verzie, určite budeš súhlasiť s tým, že tá akustická je najlepšia. Tá oficiálna má už na YouTube ale až 12 miliónov zhliadnutí. Ako to hodnotíš ty?

Vypočuj si pesničku Beautiful:

Michele je dokonalý muž, ktorému ide všetko, do čoho sa pustí. V 365 dní dokonca dokázal aj to, že vie skvele tancovať. So svojou hereckou kolegyňou si to skúšal aj mimo pľacu. Pozrieť sa na to môžeš vo videu, v ktorom jasne uvidíš, kto bol pred karavanom lídrom.

Umenie je jeho svet

Keď si pozrieš jeho profil, zistíš, že vo zvýraznených príbehoch má odložené aj kúsky zo svojho umeleckého štúdia. V jednej z miestností v jeho dome má hudobné nástroje, no to ani zďaleka nie je všetko. Vedela si, že Michele Morrone vo voľnom čase rád kreslí? Má rád abstraktné umenie a veru, že mu to naozaj ide. Veď sa na to pozri sama.

Tak čo na to povieš? Splnil Michele Morrone tvoje očakávania, alebo ťa ešte aj prekvapil? Vedela si o ňom toto všetko?

Zdroj: Instagram/iammichelemorrone

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife