Všetky fanúšičky môžu jasať a smútiť zároveň! Film 365 dní, ktorý sa stal mega úspešným hitom po celom svete, bude mať pokračovanie. Jeho tretia časť bude však aj tou poslednou a vyvrcholí ňou obľúbená vzrušujúca trilógia. Tak čo, chceš vedieť, ako to dopadne s Massimom a Laurou?

Film je natočený podľa kníh poľskej autorky Blanky Lipińskej. Jeho prvá časť vyšla v roku 2020 a trhala rekordy v sledovanosti. Nejedna žena sa pri deji zasnívala tak, ako to bolo kedysi aj pri filme 50 odtieňov sivej. Obe snímky spája totiž mnoho vášnivých scén a veľmi príťažlivý hlavný hrdina.

Druhá časť s podtitulom „Ten deň“, vyšla len koncom apríla po dvojročnej pauze. Aj keď sa na ňu diváci veľmi tešili a túžili vedieť, čo sa na konci stalo, pre mnohé to bolo jedno veľké sklamanie. Recenziu na druhú časť si môžeš prečítať aj v našom článku TU. Aj naša redaktorka súhlasí s divákmi, že pokračovanie málokedy prekoná úspech prvej časti. Ktovie, či tá posledná napraví divákom „chute“.

Ako informoval hlavný hrdina príbehu, herec Michele Morrone na svojom Instagrame, záverečný diel príde na obrazovky už 19. augusta, čiže o necelé 2 mesiace! Všetci nedočkavci tak uvidia, ako sa netradičná rozprávka Massima a Laury naozaj skončí. Film a kniha si totiž nie vždy obsahom sedia.

Film 365 dní zožal úspech po celom svete

Zdroj: Instagram/iammichelemorroneofficial

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.