Lucypug a gogo
Instagram/gogomantv, Instagram/lucypug

LucyPug sa na začiatku preslávila najmä kvôli Gogovi. Ich spoločným záujmom bola určite tvorba videí, keďže obaja sú YouTuberi. V súčasnosti o nej však nepočuješ v toľkej miere. V príbehoch na svojom Instagrame práve odhalila kúsok zo svojho súkromného života a dokonca priznala aj menšie estetické úpravy, ktoré si si doteraz nemusela všimnúť. 

Ak sleduješ scénu na YouTube, určite ti boli Gogo a LucyPug do určitej miery vzorom. Možno nielen vďaka tvorbe, ale najmä kvôli tomu, že tvorili rozkošný pár. Všetkých však potom šokovala informácia, že sa rozišli. Slobodu si neužívali dlho, keď do ich životov vstúpil niekto nový a obaja sa zaľúbili.

Gogo svoj vzťah s Annou Kadeřávkovou spočiatku tajil, no v šou Survivor všetko vyšlo na povrch a domnienky sa potvrdili. Jeho bývalá partnerka Lucy priateľa zatajuje doteraz. Včera však nechala fanúšikov, aby sa jej pýtali otázky na Instagrame. Ľudia sú od prírody zvedaví a tak sa ani YouTuberka nevyhla otázke, kedy odhalí svojho milovaného. Odpoveď zaskočí určite aj teba a opäť sa tam objavili aj určité predpoklady.

Estetický zákrok sa jej darí schovávať

Vedela si, že podstúpila estetickú úpravu pier? Táto informácia nie je nová. No viacerí sú z toho dodnes prekvapení.

„Vždy ma trápila veľmi úzka vrchná pera, ktorá sa mi pri úsmeve úplne strácala a tak som si stále pery maľovala na tmavo. Tmavé rúže nie sú moc pekné, no z úpravy som mala veľký rešpekt. Avšak narazila som na lekárku, ktorá robí neskutočne prirodzenú a decentnú prácu. Žiadne kačky. Tým si ma úplne získala a do iných rúk by som sa len tak nezverila,“ odpovedala na jednu z otázok LucyPug.

Spomínaná lekárka musí mať naozaj zlaté ruky, keďže k nej chodí viacero celebrít. Jednou z nich je dokonca aj Jana Hrmová.

„Tie pery vyzerajú tak prirodzene, že som doteraz ani nemala tušenia, že máš pery upravované,“ pochválila fanúšička YouTuberku na Instagrame. „Presne to bol aj zámer. Malý detail, ktorý dotvorí celok,“ odpovedala jej.

Lucypug odpovede na otázky
zdroj: Instagram/lucypug

Lucypug odpovede na otázky
zdroj: Instagram/lucypug

Hlava v smútku doteraz?

Ďalšia otázka sa týkala Luciinho nového vzťahu, ktorý si našla po Gogovi. Síce fotku svojho partnera ešte nezverejnila, lásku priznala. Z jej odpovedí by sa dalo predpokladať, že jeho totožnosť skrýva aj kvôli tomu, nechce ublížiť bývalému priateľovi. Ten sa však pýši priam idylickým vzťahom s Annou.

Fanúšička sa Lucky pýtala, či vôbec niekedy ukáže svojho nového priateľa. YouTuberka sa ihneď vyznala z citov a prezradila, že sa sním dokáže smiať hodiny a úplne pri ňom zabúda na čas. Priznala aj to, že keď ho našla, mala ešte hlavu v smútku, zrejme kvôli bývalému priateľovi. Tu naozaj platí, že láska príde, keď ju najmenej čakáš.

„Nehovorím, že nikdy nebudem zdieľať to, s kým trávim čas. Mám často také nutkanie, ale teraz mi to ešte nepríde vhodné. Aj keď je to už asi jedno, nechcem nikoho raniť zaľúbenými fotkami. Zatiaľ ich schovávam tu a čas ukáže,“ doplnila.

Lucypug odpovede na otázky
zdroj: Instagram/lucypug

Zdroj: Instagram/lucypug

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News