Známi influenceri a YouTuberi Gogo a LucyPug tvoria šťastný pár už niekoľko rokov. Ich láska má stredoškolský príbeh, keďže sa stretli práve v týchto priestoroch. 2. septembra 2020 oslávili deň, kedy sa to všetko začalo. Ubehlo odvtedy už neuveriteľných 10 rokov. Viac o tom informovala LucyPug na svojom instagramovom profile.

„Na svete neexistuje osoba s rovnakou povahou, ktorá by bola našou kópiou. Každý z nás je iný. Veľa vecí je o kompromisoch. Občas sú naše spoločné dni biele, inokedy čierne,“ napísala v úvode príspevku. Hoci Lucy potvrdila, že s Gogom sú rozličné osobnosti, môžu z toho vzniknúť zaujímavé puzzle, najlepšie čiernobiele.

Kto by to bol povedal, že práve oni budú dnes spolu tak šťastní. Zrejme sa nad tým takto nezamýšľali ani známi influenceri. Ich osudové stretnutie prebehlo v školskej lavici. „Pred prvým dňom na strednej škole som bola klbko stresu z toho, čo v živote na mňa čaká. Kiežby som vedela, že začína to najkrajšie obdobie,“ opísala Lucy svoje dávnejšie spomienky.

V súčasnosti obaja YouTuberi tvrdia, že to bolo krásne obdobie. No prebehla medzi nimi hneď iskra? Gogo prezradil ich tiché začiatky: „Prvé dva roky sme sa ani poriadne nerozprávali, no počas tretieho sa naše cesty skrížili a začalo najkrajšie obdobie môjho života.“

Svoju polovičku si váži z mnohých dôvodov. „Ďakujem, že si tu stále pre mňa, či v dobrom, či zlom.. že máš trpezlivosť na moje často “šialené” nápady a robíš ma lepším človekom,“ vyjadril. Aj oni si však museli prejsť neľahkými skúškami, no Gogo sa už ničoho takého neobáva. „Ďalších výziev nebojím, ale naopak ich prijmem s otvorenou náručou, keď viem, že svojho partnera mám po boku,“ uviedol v príspevku.

Na záver dodal, že ani ostatní nemusia vedieť, kedy stretnú tú správnu osobu. A ktovie, môže to byť práve v školských laviciach.

View this post on Instagram

Už je to 10 rokov, čo sme sa stretli ako spolužiaci v triede a stále sme rovnako blázniví! ❤️🤪 Prvé dva roky sme sa ani poriadne nerozprávali, no počas tretieho sa naše cesty skrížili a začalo najkrajšie obdobie mojeho života 😊🙏🏻 ďakujem, že si tu stále pre mňa, či v dobrom, či zlom.. že máš trpezlivosť na moje často “šialené” nápady a robíš ma lepším človekom. Po tom všetkom, čo sme si spolu prešli sa ďalších výziev nebojím, ale naopak ich príjmem s otvorenou náručou, keď viem že svojeho partnera mám po boku. 🤓 A vám školáci prajem silný štart do roka, kdo vie… možno aj vy toho správneho/správnu spoznáte práve tam 😇🤞🏻 #FirstDecade ❤️ @lucypug

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.