Instagram/luciamokranova, Instagram/lucypug

Veľa ľudí si na druhých všíma hlavne zuby, o ktorých sa hovorí, že sú tvojou vizitkou. Nie vždy však bývajú v najlepšom stave, a tak sme nútené sa zveriť do rúk odborníkov. Takáto premena môže zvýšiť nielen tvoje sebavedomie, ale aj to, aký dojem z teba ľudia budú mať. 

O svojej najnovšej premene informovali na sociálnych sieťach aj mamička a fitnesska Lucia Mokráňová a influencerka Lucypug. Každá z nich mala trochu iný problém, no odborná pomoc vyriešila všetky problémy.

Lucka Mokráňová zverejnila fotku svojich zubov pred premenou a po nej a hneď na prvý pohľad vidieť obrovský rozdiel. Nielen že sú žiarivo biele, ale sú aj rovné a ex-farmárka doslova skáče od šťastia. Toto rozhodnutie neľutuje a my sa ani nečudujeme.

zdroj: Instagram/luciamokranova

Bývalá YouTuberka Lucypug bojovala trochu s iným problémom. Tým je škrípanie zubov, ktoré sa jej podarilo odstrániť pomocou botoxu. „Škrípanie zubov som si začala uvedomovať až vtedy, keď som objavila svoje nočné zubné dlahy na niekoľko mesiacov rozhryzené na nerozpoznanie už po prvej noci… Môj žuvací sval som si tie celé roky poctivo trénovala ako kulturista.

Bruxizmom trpí až 90 % populácie bez toho, aby o tom vedeli. Odborníci tvrdia, že si týmto nepekným zvykom odbúravame stres, ktorý sa nám počas dňa v tele nahromadí. A tak som sa vybrala na konzultáciu za odborníkmi, kde mi tento problém pomohli vyriešiť. Aplikácia botulotoxínom z vás nespraví vždy len nehybnú bábku. Dokáže aj uvoľniť neprirodzene namáhané svalstvo, ktoré si častokrát potom úplne uľaví.

Moje vypracované žuvacie svaly si konečne vydýchli, čím vynikli aj moje prirodzené črty tváre. Ak sa rozhoduješ, či podstúpiť estetické zákroky, zájdi za odborníkmi, ktorí ti ukážu, ako podčiarknuť prirodzenú krásu a čo sú pre teba zbytočné zásahy, ktoré nepotrebuješ,“ zdôverila sa Lucka svojim fanúšikom.

zdroj: Instagram/lucypug

Čo na tieto zubné premeny hovoríš? Mala by si odvahu podstúpiť podobný zákrok aj ty?

Zdroj: Instagram/luciamokranova, Instagram/lucypug

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News