elitedaily.com

Chcem, aby si vedel, čo všetko pre mňa znamenáš. Možno  náš vzťah nebol každý deň ukážkový.  Ale, ktorý vzťah medzi otcom a dcérou je?  Ten náš mal aj svetlé aj tmavé dni, ktoré sme vyriešili a časom na ne zabudli.

Chcem, aby si vedel, že Ťa ľúbim a hoci som dospelá, stále sa budem radiť aj s Tebou. 

Chcem, aby si vedel, že som Ti vďačná, za to,že si ma naučil aj s mamou zodpovednosti. Toto Ti nikdy nepoviem z očí do očí a síce ma to niekedy štve, som rada, za to, že v tom, kde s krpcom povoľuješ, pri mne si nikdy nepovolil.

Že ste ma naučili, aká veľká je láska rodiča k dieťaťu.

freepik.com

Že ste ma naučili, že dôvera je veľmi dôležitá v každom vzťahu.

Ďakujem, že si ma naučil, všetko, čo si uznal za vhodné.

Každé ráno, keď vstanem, pozriem sa na fotku, kde sme spolu. A viem, že sme si síce prešli všeličím, stále máme jeden druhého. Sme rovnakej povahy, čo je niekedy dar, inokedy prekliatie. A áno, priznávam, keď sa pozriem do zrkadla, vidím tam aj Teba.

Ďakujem Ti, za tie zážitky, ktoré sme spolu prežili. Za tých osemnásť rokov sa toho nazbieralo. Všetky mi utkveli v pamäti, ale najlepší bol Práter. Pamätáš si, ako si nás pozoroval, keď sme sa nevedeli dostať z labyrintu? 😀 Alebo keď sme boli na ruskom kole a mali celú Viedeň na dosah?

Avšak, najlepšia je spomienka na to, ako ma držíš na preliezkach ,aby som nespadla a neublížila si. Celý tento moment zdokonaľujú Tvoje vlasy. V tom čase blonďaté. Áno, stále ich budem pripomínať, aj keď budeš mať osemdesiat rokov a na  tvojej  hlave už nebude toľko vlasov.

To sú naše spomienky.

freepik.com

Tati…

Možno si ma nikdy nezobral na rande.  Do kina alebo do divadla.

Možno náš vzťah nebol ako z amerického filmu.

Ale predsa bol super. Lepší ako si vie ktokoľvek predstaviť.

Taký super, že si sa stal súčasťou kotvy. Mojej kotvy.

Si jeden z dôvodov, prečo sa vždy rada vrátim domov.

52d9406888a89fae0ded41063896fde5 pinterest.com

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife