Milý ty,

viem, že srdcia ženám nechceš lámať úmyselne. Nechceš im spôsobovať bolesť, no napriek tomu to robíš. Zakaždým, keď vyslovíš vetu „nie som pripravený na vzťah“, zlomíš jedno nevinné srdce. Ty nielen, že klameš, ešte nevieš byť ani úprimný.

Nevieš povedať žene, že nechceš ju. Ty si pripravený na vzťah, no nie práve s tou, ktorá ti tu vyznala lásku. Čakáš na takú, ktorá ti ukradne srdce a nedá ti spávať. Na ktorú budeš musieť myslieť a bude pre teba znamenať všetko. Keď príde tá žena, na vzťah budeš pripravený ihneď. Už nebudeš rozmýšľať nad tým, či si alebo nie si pripravený.

View this post on Instagram

😍😍

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Možno sa ti zdá, že je to správne, no nie je to tak. Nie je v poriadku to, ak klameš a používaš falošné zámienky na to, aby si si ospravedlnil to, že niekto nepohol tvojim svetom a tvojou láskou.

Veta „nie som pripravený na vzťah“ pôsobí rovnako, ako „nie som pre teba dosť dobrý“.

Vieš čo? Tak keď to hovoríš, naozaj to je pravda. Nie si pripravený na vzťah s takou úžasnou ženou, ktorá stojí pri tebe, díva sa ti do očí a miluje ťa. Zvláda všetko sama, necháva ti voľnosť a netlačí na teba. Chce od teba len to, aby si ju mal úprimne rád.

Noci, ktoré kvôli tebe nespala, ale preplakala, sa nedajú ani rátať. Stále dookola si kládla otázky, čo také urobila zle, že ju nechceš. Že si ju odmietol a že nevidíš to, čo by pre teba spravila.

Takú, aká je ona, už nenájdeš. Odišla skôr, než by si bol povedal „mrzí ma to“. Uvedomila si, že nemôže mrhať svoj čas pre niekoho, kto v nej nevidí to najlepšie. Uvedomila si, že ty k sebe potrebuješ niekoho rovnakého, aby ste si rozumeli.

Áno, nebol si pre ňu dosť dobrý. Áno, nebol si pripravený na vzťah s ňou. Najskôr musíš dospieť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.