instagram/jovi_travel

Drahý muž, ak žena, s ktorou sa momentálne stretávaš, nie je tvoja priorita, povedz jej to skôr, než bude neskoro. Povedz jej to skôr, než sa do teba zamiluje. Neťahaj ju za nos a buď od začiatku úprimný.

Každá žena chce, aby bola v živote muža prioritou a aby o ňu bojoval. Nechce byť ženou, ktorú bude muž zanedbávať a robiť si na ňu čas len vtedy, keď sa bude nudiť. Žena chce cítiť, že je na zozname prvá a že na ňu niekto myslí.

Nechce byť niekto, koho muž predstaví ako svoju starú známu, alebo ako blízku priateľku. Ona chce byť partnerka, nechce byť odvrhnutá na druhú koľaj.

Povedz jej čo cítiš hneď, nehraj s ňou hry, ktoré sú zákerné a necitlivé. Čo by si z toho mal? Dobrý pocit, že sklameš ženu? Verím, že nie.

Každá žena chce byť pre muža tou, ktorú si privedie domov a strávi s ňou celé leto. Nechce byť ženou, s ktorou udržuje vzťah na diaľku, pretože sa obáva, že by sa všetko stalo vážnejšie.

Žena vždy túži po tom, aby sa s ňou muž podelil o všetko. Či už má dobré správy, alebo zlé. Ona túži vedieť o všetkom, aby mohla byť pre muža oporou.

Chce byť ženou, s ktorou bude muž plánovať budúcnosť. Nechce byť ženou, kvôli ktorej vždy zmení tému, ak pôjde o plány čo i len na týždeň dopredu. Takto vzťah nemá fungovať.

Drahý muž, ak žena nemá v tvojom živote miesto (alebo nie je pre teba priorita), povedz jej to hneď. Nie až vtedy, keď bude mať zlomené srdce, nie až vtedy, keď do teba bude bezhlavo zbláznená.

Žena sa chce cítiť chránená, milovaná a potrebná. Nechce sa cítiť tak, akoby niekoho obťažovala a bola len príťažou. Ona chce byť jedinou ženou v živote muža, ktorý si ju vyberie. Nechce byť niekoho druhou voľbou, alebo záložný plán.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating