instagram.com/haileybieber, instagram.com/kimkardashian

Niektoré sú spolu iba chvíľku, iné celú večnosť. Najsledovanejšie a najobľúbenejšie celebritné páry zo sveta! Ktorý je ti najsympatickejší?

Hailey Bieber & Justin Bieber

“Si láska môjho života Hailey Baldwin a neviem si predstaviť tráviť svoj život s nikym iným.” napísal Justin na svoj instagramový post. Najmladší párik, Justin sa dal dokopy s Hailey iba dva mesiace po rozchode so Selenou Gomez, s ktorou mali takmer 11- ročný vzťah. Nasledovala svadba a momentálne sú spolu už skoro dva roky.

Blake Lively & Ryan Reynolds

Blake a Ryan sa prvýkrát stretli na natáčaní filmu Green Lantern v roku 2011. Zo začiatku boli iba kamaráti a každý randil s niekym iným, no v roku 2012 sa dali dokopy a hneď mali aj svadbu. Momentálne sú spolu už 8 rokov a majú spolu dve deti, James a Inez.

Jennifer Lopez & Alex Rodriguez

Jen a Alex začali spolu randiť v roku 2017. V roku 2018 v rozhovore pre Harper’s Bazaar prezradila: “Rozumieme si tak, ako to veľa ľudí nedokáže”. V marci 2019 požiadal Alex Jennifer o ruku s masívnym diamantovým prsteňom na ich romantickej dovolenke.

Chrissy Teigen & John Legend

Ultimátne najkrajší a najzlatší pár. Sú spolu od roku 2007, spoznali sa na natáčaní Johnovho videa, kde hrala jeho lásku. “Natáčali sme video približne 12 hodín. Strávili sme spolu celý deň, ja v mojom spodnom prádle a on v smokingu. Keď som sa s ním išla rozlúčiť na jeho hotel, tak sme sa až do rána nakoniec nerozlúčili” prezradila Chrissy Wendy Williams v roku 2014. Svadbu mali v roku 2013 v Lake Como a majú spolu dve deti: dcérku Lunu a syna Milesa.

Emily Blunt & John Krasinski

John prezradil v The Ellen Show, že ihneď, ako stretol Emily vedel, že to bude jeho budúca žena. “Keď som ju stretol, bol som celý nervózny. Hovoril som si, och bože, myslím, že sa do nej zamilujem.” Emily a John sa zasnúbili rok po zoznámení a svadbu mali v roku 2010 v Lake Como. Spolu majú dve dcérky, Hazel a Violet.

Kim Kardashian & Kanye West

Kymie je jeden z najobľúbenejších párov. Úspešný rapper Kanye, ktorý vlastní až 21 Grammys ocenení a hviezda seriálu Keeping Up With The Kardashians a majiteľka makeup kolekcie KKW a spodného prádla Skims Kim. Svadba sa konala v roku 2014, spolu majú štyri deti, North, Saint, Chicago a Psalm.

Mila Kunis & Ashton Kutcher

Mila a Ashton sa prvýkrát stretli na natáčaní televíznej show That ‘70s Show. V tom čase Mila randila s McCullym Culkinom a Ashton bol s Demi Moore. V roku 2012 začali spolu randiť a v roku 2014 sa zasnúbili. Majú spolu dve deti, Dimitriho a Wyatta.

View this post on Instagram

Night out with the wife

A post shared by Ashton Kutcher (@aplusk) on

Priyanka Chopra & Nick Jonas

Iba po pár mesiacoch randenia sa v auguste 2018 zasnúbili. V decembri toho istého roka mali svadbu. Aj keď je medzi nimi 10- ročný vekový rozdiel, táto dvojica si perfektne sadla a vyzerajú spolu naozaj šťastne.

View this post on Instagram

My Valentine. ♥️

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

zdroje: instagram.com, harpersbazaar.com, harpersbazaar.com, youtube.com,

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating