Ako si na tom so šperkami? Máš radšej bižutériu, obyčajné zlato alebo radšej uprednostňuješ drahé kamene? Drahokamy ani zďaleka nie sú len o diamantoch. Tvoj výber dokáže veľa prezradiť aj o tvojej osobnosti. Ak chceš vedieť viac, vďaka portálom Bright Side a Mind Oddities odhalíš o sebe niečo nové.

Stačí si vybrať jeden z týchto desiatich drahých kameňov, ktorý sa ti páči najviac, ktorý nosíš najradšej alebo ktorý je jednoducho tvojmu srdcu najbližší.

Ktorý z týchto desiatich drahokamov sa ti páči najviac alebo ho máš najradšej?

YouTube/Mind Oddities

Ktorý drahokam je tvojmu srdcu najbližší? Výber prezradí VEĽA o tvojej osobnosti
1. Perla
Aj keď perla nie je technicky drahokamom, jej hodnota je známa po tisícky rokov. Ak si si vybrala práve perly, prezrádza to o tebe, že si dôstojná a hrdá osoba. Si pokojná a milá a vždy najskôr rozmýšľaš, než niečo povieš. Na druhej strane máš skromné srdce a záleží ti aj na duchovných záležitostiach. Perly charakterizujú čistotu, láskavosť, múdrosť a poctivosť.
2. Rubín
Ak ťa oslovil rubín, prezrádza to o tebe, že tvoja osobnosť je vášnivá, silná a prekypuje životom. Všade kam prídeš, urobíš vietor a dokážeš ovplyvňovať ľudí vo svojom okolí.
3. Diamant
Diamant je klasika a asi každá žena túži po diamantovom prsteni. Ak si si vybrala práve tento drahokam, prezrádza to o tebe, že si silná, hrdá a odhodlaná. Vyžaruje z teba dobrá energia a rozžiariš každé miesto, na ktoré prídeš. Si úprimná a ak niečo chceš dosiahnuť, urobíš pre to všetko.
4. Modrý topás
Ak si si vybrala modrý topás, mala by si o sebe vedieť, že máš pokojnú a hĺbavú dušu. Máš rada pokoj a niekedy dokážeš oceniť aj chvíle úplného ticha. Ľudia ťa obdivujú kvôli tvojej vyrovnanej a pokojnej povahe a rovnováhe, ktorú máš vo svojom živote. Tento pokoj dokážeš preniesť aj na iných.
5. Peridot (olivín)
Ak ťa najviac zaujal peridot, prezrádza to o tebe, že si od prírody živá, energická a zvedavá osoba. Tvoje vyžarovanie a radosť zo života sú tvojimi najsilnejšími stránkami. Do života si pritiahneš nové zaujímavé možnosti, preto nebuď prekvapená a choď do toho.
6. Akvamarín
Ak je tvojím obľúbeným drahokamom akvamarín, hovorí to o tebe, že si temperamentná, mladistvá a odvážna duša. Tvoja energia a vášeň ťa predurčujú k tomu, aby si v živote prežila niečo neuveriteľné. Len musíš byť trpezlivá a počkať si na to.
7. Tanzanit
Tvojím najobľúbenejším drahokamom je tanzanit? Táto voľba o tebe prezrádza, že si zmyslená a vášnivá osoba s ostrými inštinktmi. Máš okolo seba silnú a nádhernú auru, ktorou k sebe priťahuješ ostatných ľudí. Prestaň ignorovať svoje inštinkty a riaď sa tým, čo ti hovoria. Sama dobre vieš, že sa nikdy predtým nemýlili.
8. Citrín
Výber citrína o tebe prezrádza, že si veselá, živá a kreatívna duša so skutočnou chuťou do života. Si milá, máš rada tímovú právu a vždy prídeš s novými zaujímavý nápadmi. Niekedy máš pocit, že ťa zahltí temnota, no nedaj sa. Tvoja živosť vždy zvíťazí.
9. Ružový turmalín
Ak si sa rozhodla pre ružový turmalín, mala by si o sebe vedieť, že si jemná, citlivá, úprimná a súcitná osobnosť. Si veľmi silná a vždy sa snažíš pomôcť ostatným ľuďom. Niekedy čakáš na znamenie zhora, no len márniš čas. Neboj sa a urob krok do neznáma.
10. Ametyst
Ametyst je nádherný drahokam, ktorý o tebe prezrádza, že si inteligentná osobnosť so živou dušou naplnenou tichou vášňou. Vyžaruje z teba sila a úcta, preto sa ti nikto nepostaví do cesty. Niekedy potrebuješ trochu uvoľnenia a zábavy, takže neber všetko až tak vážne.

Zdroj: Bright Side & YouTube/Mind Oddities

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.