Máš svoju obľúbenú farbu nechtov alebo rada striedaš rôzne odtiene? Ak ostávaš verná jednej farbe, ktorá si získala tvoje srdce, môže to veľa prezradiť o tvojej osobnosti. Portály Bright Side a The List prezradili, čo o tebe vypovedá obľúbený typ manikúry.

Vybrali sme tie najobľúbenejšie farby, ktoré si na svoje nechty dávame najčastejšie. Je medzi nimi aj tá tvoja? Sedí výsledok naozaj aj na teba?

Ktorá farba nechtov je tvoja najobľúbenejšia?

Instagram/olcixixnails

Čo o tvojej osobnosti prezradí obľúbená farba nechtov?
Červená

Ak obľubuješ nechty výraznej červenej farbe, prezrádza to o tebe, že si plná vášne a zmyselnosti. Niekedy si tiež trochu emotívna alebo agresívna. Si rada tou dominantnou a chceš byť stredobodom pozornosti.
Ružová

Ružová farba nechtov o tebe prezrádza, že rada ukazuješ svoju ženskú a citlivú stránku. Riadiš sa intuíciou a nedržíš sa striktne spoločnosťou stanovených noriem. Na druhej strane si však ambiciózna a rada sa zameriavaš na svoju kariéru.
Fialová

Ak uprednostňuješ fialové nechty, značí to o tebe, že si kreatívna osoba plná zaujímavých myšlienok a nápadov. Zároveň rada ukážeš svoju zmyselnú stránku plnú tajností. Fialová farba je tiež spájaná s bohatstvom a kráľovskou rodinou.
Modrá

Modrá farba na jednej strane upokojuje a je spojená s mierom, no na druhej strane vypovedá o tvojej kreatívnej a zábavnej stránke. Máš rada dobrodružstvo, si otvorená a rada skúšaš nové veci. Nechceš ostávať na jednom mieste a chceš sa posúvať vpred.
Čierna

Ak obľubuješ čiernu manikúru, značí to o tebe, že si citlivá osoba s umeleckou dušou. Si kreatívna a rada skúšaš nové veci, nechceš sa nechať obmedzovať zaužívanými normami. Si tak trochu rebelka so správnou dávkou zdravého sebavedomia.
Nude

Nude odtiene si rady vyberajú introvertky, ktoré chcú byť nenápadné a nechcú na seba upriamovať pozornosť. Prezrádza to tiež o tebe, že si priamy a zabezpečený človek. Nechty v týchto farbách vyzerajú veľmi elegantne.
Krikľavo farebná (zelená, oranžová, žltá...)

Neónové farby si vyžadujú veľa pozornosti a chceš ich ukazovať svetu. Si plná energie, si rada stredobodom pozornosti a uprednostňuješ dobrodružstvo pred nudou. Rada komunikuješ s ľuďmi a nerobí ti problém nadviazať konverzáciu aj s úplne cudzími ľuďmi.

Zdroj: Bright Side a The List

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.