Plačková a Dzvoníková
Instagram/queen.plackova/petush.nasklee

Ďalšia vojna influenceriek na slovenskom Instagrame? Kým nedávno sa do seba pustili dve (v počte sledovateľov) rovnocenné dámy, ktoré už zakopali vojnovú sekeru, teraz sa do boja pustila priamo Zuzana Plačková. Tá musela verejne reagovať na kritiku, s ktorou prišla Petra Dzvoníková. A bolo to poriadne ostré.

Ak ti meno Petra Dzvoníková nič nehovorí, zrejme ju budeš lepšie poznať pod prezývkou „Petush Nasklee„. Takto ju totiž nájdeš na Instagrame, kde ju aktuálne sleduje viac ako 43-tisíc followerov. Petra je známa tým, že sa nebojí vyjadriť k rôznym témam. A to nie len k tomu, čo sa jej nepáči, ale aj o veciach zo súkromia.

Petra Dzvoníková
zdroj: Instagram//petush.nasklee

Petre sa nepáčila reklama

Dvojnásobná mamička sa najnovšie pustila do slovenskej súťaže krásy. Za všetko môžu fotografie, na ktorých majú súťažiace v rukách vitamínové inhalátory na fajčenie. „Aby súťaž krásy propagovala tento typ produktu mi príde úplne cez čiaru,“ narážala Petush na spoločenskú zodpovednosť.

Následne nahrala video, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. V ňom vyjadruje svoj názor na to, že takáto súťaž je vzorom pre mladé dievčatá a teda by nemala podporovať takéto veci.

Plačková jej venovala pikantnú reakciu

So spomínanou súťažou krásy spolupracuje Zuzana Plačková, ktorá sa k tomuto musela vyjadriť a slovami rozhodne nešetrila. „Neznášam primitívnych ľudí a nenávidím, keď si niekto ide robiť na niečo promo a stará sa do vecí, do ktorých je ho úplne ho*no. Ja už mám dosť príživníkov sociálnych sietí, ktorí si vymyslia tému a hneď sa toho chytia, lebo tu musí byť nejaká osveta, buďme všetci za pekných a doma máš pritom taký hnoj a bordel, že to ti ani Royal Cleaning nevie upratať,“ spustila Zuzana na videu, ktoré si môžeš celé pozrieť TU. O štipľavé slová nebola núdza.

Ďalej pokračovala s vysvetlením, že značka vitamínových inhalátorov je sponzorom súťaže, ktorej finálový galavečer stojí aj 200-tisíc eur a teda dievčatá to propagujú ako aj iné influencerky.

Nemohla však vynechať ani poznámky priamo na Petru, keďže sa jej nepáčilo, že sa práve ona ozvala. „Ja keby som sa k tej slečne vyjadrila, ona by sa pod zem od hanby prepadla, nech si ona najskôr uprace doma, nech sa nehrá na peknú, že robí osvetu, keď doma si nevie poriadne poupratovať,“ narážala na to, že zrejme vie, ako to u nej doma vyzerá, keďže so spomínanou čistiacou firmou má sama skúsenosť.

Takto ju poznáme dnes
zdroj: Instagram/queen.plackova

A čo na to Petra?

Plačková chcela svojím vyjadrením ľuďom odkázať, aby sa nestarali do záležitostí, do ktorých nevidia. Ako reagovala na Zuzanine video o jej kritike Petra a aké stanovisko dala aj k narážke na čistotu jej domácnosti?

Zdroj: Instagram/queen.plackova/petush.nasklee

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News